لایت باکس ایستاده

لایت باکس ایستاده: جلب توجه با تابلوهای ایستاده با نورپردازی

همه ما می‌دانیم که به منظور افزایش فروش و جذب مشتریان جدید، باید در چشمان مخاطبان خود، جلب توجه کنیم. طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصان حوزه تبلیغات، هرچه بیشتر در دید مخاطبان قرار بگیریم، در هنگام تصمیم به خرید و پرداخت پول، احتمال خرید و انتخاب برند شما توسط مشتری، بیشتر خواهد بود. بهترین راه برای این کار، استفاده از لایت باکس ایستاده است. اما چرا؟ در این مقاله قصد داریم تا به بررسی تاثیر استفاده از لایت باکس ایستاده در افزایش مخاطب و جلب توجه مشتریان خواهیم پرداخت. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

لایت باکس ایستاده | یک فاکتور مهم در تبلیغات

لایت باکس ایستاده، یک جعبه نوری است که به صورت ایستاده در شکلی به طور معمول عمودی و کاملا در مسیر حرکتی چشمان انسان قرار گرفته و به دلیل مجهز بودن به نور داخل ساختار خود و انتقال نور از پشت محتوای تبلیغاتی، به شدت جلب توجه خواهد کرد.

لایت باکس ایستاده، انواع مختلفی دارد که همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، همیشه به صورت ایستاده و متصل به زمین قرار خواهد گرفت. این نوع از باکس های تبلیغاتی به دلیل نورپردازی که دارند می‌توانند تاکید بر محتوای تبلیغات را به شدت افزایش دهند و به همین ترتیب مشتریان را به سمت خود جلب نمایند.

لایت باکس ایستاده، علاوه بر انتقال نور و جلب توجه بصری، به دلیل قرار گرفتن در شکل یک مستطیل عمودی و متناسب با مسیر دید چشم انسان می‌تواند به لحاظ روانشناسی ارتباط بسیار تاثیرگذارتری با مخاطب برقرار کند. به همین دلیل است که می‌تواند به این میزان در جذب مشتریان جدید و افزایش فروش نهایی، تاثیرگذار باشد.

لایت باکس ایستاده فاکتوری جذاب برای تبلیغات
لایت باکس ایستاده فاکتوری جذاب برای تبلیغات

از لایت باکس ایستاده در چه فضاهایی استفاده کنیم؟

تفاوتی ندارد که هدف تبلیغات شما یک مرکز خرید باشد یا حتی یک ایستگاه مترو، یک پیاده رو باشد یا صحن اصلی یک نمایشگاه، در هر صورت، استفاده از آن می‌تواند نتیجه مورد نظر را برایتان به ارمغان بیاورد. برای آنکه بتوانید بهترین فضا را جهت استفاده از انواع لایت باکس ایستاده بشناسید، بهتر است کمی در مورد نیاز مخاطبان خود و صد البته لحن برند خود تحقیق کنید تا بتوانید بهترین فضا متناسب با مخاطبان حوزه کاری خود را  پیدا کنید.

انواع لایت باکس ایستاده

آنچه در تمام انواع لایت باکس ایستاده مشترک است، همین نورپردازی ویژه آن و حالت ایستاده‌ای که دارد خواهد بود. به طور کلی می‌توان لایت باکس ایستاده را به چند دسته زیر تقسیم کرد:

  • لایت باکس آلومینیومی: این لایت باکس ایستاده، ساده‌ترین نوع از لایت باکس ایستاده است که به صورت یک طرفه ساخته شده و به طور معمول برای جلوگیری از واژگون شدن بر روی زمین، فیکس می‌شود.
  • لایت باکس ایستاده دو طرفه: این نوع از لایت باکس ایستاده به طور کلی شبیه به همان نوع اول است که به صورت دو رو طراحی و تولید می‌شود. این لایت باکس برای فضاهایی مناسب است که رفت و آمد از هر دو طرف آن اتفاق می‌افتد. مانند پیاده‌روها
  • لایت باکس ایستاده استندی: مهم‌ترین تفاوت این نوع از لایت باکس ایستاده با دو مدل دیگر، پایه‌ای است که لایت باکس را بر روی آن نصب خواهند کرد.
  • لایت باکس ایستاده چرخان یا اسکرول: این نوع از لایت باکس ایستاده که از سه مدل قبل پیشرفته‌تر است، همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، به صورت چرخان نصب شده و محتوای تبلیغات شما را توسط یک موتور داخلی به صورت 360 درجه به نمایش می‌گذارد.
انواع لایت باکس ایستاده
انواع لایت باکس ایستاده

کیفیت لایت باکس ایستاده از آنچه که فکر می‌کنید مهم‌تر است!

کیفیت در لایت باکس ایستاده بسیار بیشتر از انواع بنرهای تبلیغاتی اهمیت خواهد داشت، چرا که شما با کیفیت نور، متریال مورد استفاده و غیره سر و کار خواهید داشت. برای دسترسی به بهترین انواع لایت باکس ایستاده با بهترین قیمت، تابلو دیبا می‌توانید بهترین همراه برای شما باشد. جهت مشاهده انواع لایت باکس ایستاده این مجموعه، اطلاع از قیمت‌ها و نحوه ثبت سفارش، می‌توانید به سایت تابلو دیبا مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. در مسیر جذب مشتریان خوب، تابلو دیبا همراه خوب و همیشگی شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس