طراحی خاص و اختصاصی تابلو داروخانه

تابلو داروخانه

طراحی و اجرای تخصصی تابلو داروخانه

تابلو داروخانه بایستی به صورت کاملا تخصصی طراحی و اجرا شود. داروخانه ها از جمله مراکز پر ازدحامی هستند که غالبا به دلیل تابلوی بزرگی که بر سردر آنها نصب می شود در کنار تابلوی سایر کسب و کارها جلب توجه می کنند. تابلوی سردر این مراکز غالبا با ابعاد بزرگ و جلوه ظاهری ویژه طراحی و اجرا می شود. در کنار نوشتن نام داروخانه گاها بسته به سلیقه مشتری و پیشنهاد طراح از طرح های مرتبط به دارو نیز در اجرای تابلوی داروخانه ها استفاده می گردد. علاوه بر تابلوی سردر، در برخی از داروخانه ها در فضای داخلی مرکز نیز از انواع تابلوهای لایت باکس استفاده می شود. هریک از انواع این تابلوها شیوه ساخت متفاوتی دارند و تابلو سازان حرفه ای با رعایت اصول و استانداردهای لازم اقدام به اجرای تخصصی آنها می کنند.

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

خدمات ساخت انواع تابلو داروخانه چلنیوم

تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم نه تنها به عنوان تابلو داروخانه بلکه برای اجرای تابلو سردر انواع مشاغل و کسب و کارها به کار می روند. این تابلوها به صورت حروف برجسته طراحی می شوند و جذابیت زیادی در میان سایر انواع تابلوهای تبلیغاتی دارند. به سبب برخی ویژگی ها و مزایا تابلوهای چلنیوم را می توان از جمله محبوب ترین انواع تابلو داروخانه محسوب کرد. برخی از ویژگی های این نوع تابلو عبارتند از:

  • در اجرای تابلوهای چلنیوم می توان انواع طرح ها را به راحتی پیاده سازی نمود.
  • جلوه ظاهری و جذابیت این نوع تابلو نسبت به سایر انواع تابلوهای تبلیغاتی بهتر است.
  • تابلوهای چلنیوم تنوع ساخت بالایی دارند و در بیش از 10 نوع قابل تولید هستند. تابلوهای چلنیوم الماسی، پانچی، کریستالی، دوبل، لترمکس و … از جمله این انواع هستند.
  • این نوع تابلوها همچنین دوام و ماندگاری بالایی دارند. مقاومت بالای آنها در برابر انواع وضعیت آب و هوایی از جمله مزایای قابل توجه تابلوهای چلنیوم محسوب می شود.
  • در ساخت این نوع تابلوها از لامپ های زیادی استفاده می شود، با این همه مصرف برق پایینی دارند.
  • نظافت و تمیز کردن تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم نیز آسان است.

به سبب طراحی خاص تابلوهای چلنیوم حروف برجسته این نوع تابلوها از زوایای مختلف و در نور روز و تاریکی شب ظاهر ایده آل و جذاب خود را حفظ می کنند.

خرید تابلو داروخانه جدید

.

سفارش طراحی و ساخت تابلوی سردر و تابلو لایت باکس داروخانه

مراکز تابلوسازی زیادی وجود دارند که برای سفارش ساخت انواع تابلو داروخانه می توانید از خدمات آنها استفاده کنید. با این حال بهتر است برای دریافت خدمات تضمینی در این زمینه به دنبال یافتن بهترین و معتبرترین مرکز تابلوسازی باشید. مراکز تابلوسازی معتبر غالبا از مواد و متریال های مرغوب برای ساخت انواع تابلو استفاده می کنند. این موضوع باعث می شود که کیفیت و دوام تابلوی اجرا شده آنها بالاتر و بهتر باشد. ما در شرکت تابلو دیبا انواع تابلو سردر، تابلو لایت باکس و تابلوی ورودی داروخانه را با تضمین کیفیت و قیمت ارائه می کنیم. جهت سفارش طراحی و اجرای تابلو داروخانه در انواع مختلف می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید. علاوه بر ثبت سفارشات، کارشناسان شرکت تابلو دیبا در زمینه خدمات مشاوره و راهنمایی مشتریان پیش از ثبت سفارش نیز به ارائه خدمات تخصصی می پردازند.

طرح استاندارد تابلو داروخانه
باکس تابلو دندانپزشکی آزمایشگاه و فیزیوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس