تابلو شرکت بیانگر هویت برند

تابلوهایی که شما را از رقبا جدا میکند: اکنون با جدیدترین نمونه ها و قیمتهای 1403

طراحی و تولید تابلو شرکت دارای ویژگی های تخصصی است. اینات مشخصات کلیه تابلو شرکت را در می گیرد. این رویه از تصمیم گیری برای تولید و ساخت انواع تابلو شرکتی تا مشخصات و نوشته های تابلو و انتخاب تابلو رنگ و روش ساخت تابلو به صورت تخصصی دنبال می شود.

 

 

جهت  انتخاب تابلو   و  ثبت سفارش   هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

 

تابلو شرکت صنعتی


تابلو شرکت پرورش و مکمل اسب


تابلو شرکت جراحی هوشمند پارسه

 ما در تابلوسازی دیبا ویژه ای برای انتقال پیام هویت برند در تابلو شرکت قائل هستیم. تابلو شرکت علاوه بر فرم رسمی و کاربردی آن وظیفه انتقال پیام شرکت به مخاطب را دارد. بر همین اساس تابلو شرکت باید در برگیرنده هویت سازمانی آن شرکت از جمله هویت بصری شعار سازمانی و صدای برند باشد.

برخی از شرکت‌ها در چهارچوب برنامه‌های استراتژیک برای خود تصمیم‌گیری می‌کنند تا طراحی و گردآوری دفترچه هویت بصری شرکت می‌نمایند و برخی دیگر با استفاده از برند بوک این استانداردسازی را انجام می‌دهند و تولید تابلوی ادامه فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی درونی. سازمانیست .

تابلو شرکت


انواع تابلو شرکت

در ادامه به معرفی انواع تابلوهای مرسوم که بیشتر در شرکت ها استفاده می شود

تابلو اصلی شرکت

که اصطلاحا به آن تابلو سردرب ورودی شرکت یا تابلوی نما می گویند این تابلوها به عنوان نماد اصلی کسب و کار در سردر وردی یا روی نمای ساختمان شرکت نصب می شوند. در این تابلوها عموما از حروف برجسته استیل، حروف فلزی یا چلنیوم مورد استفاده و طراحی این تابلوها بیان نوع فعالیت شرکت است.


تابلو بزرگ لبه بام شرکت


تابلو لبه بام شرکت یا تابلو بزرگ سازه ای

تابلوهای بزرگی که جهت معرفی برند بالای ساختمان نصب می شوند و عموما بانکها و مراکز تجاری از این تابلو استفاده می کنند

جهت  انتخاب تابلو   و  ثبت سفارش   هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو درب ورودی شرکت


تابلوی درب ورودی شرکت ساختمان یا لابی

جنب درب ورودی شرکت در لابی ساختمان ها یا پاگرد طبقات از تابلوهای نام شرکت ها استفاده می شود این تابلوها عموما دارای لوگوی شرکت و اسم شرکت هستند و محل شرکت در ساختمان را مشخص می کنند.


تابلو ساین اجرای لوگوی شرکت


تابلو سایین یا اجرای لوگوی شرکت بر روی دیوار داخلی

در محیط داخلی شرکت ها از تابلوهای برندینگ استفاده می شود این تابلوها برای هویت بخشیدن به محیط شرکت انتشار تصاویر در شبکه های اجتماعی و استفاده از این تابلوها در اندازه 1 تا 2 متر اجرا شده و طرح های دارند.


تابلو درب اتاق شرکت


تابلو نام اتاق های شرکت یا تابلوی راهنمای مراجعین

این تابلوها برای راهنمای مرجع ساخته شده و کاربرد اصلی آنها مخصوص ساخت محل هر بخش در ساختمان داخلی شرکت است. این تابلوها با عنواین رایجی مثل مدیر بازرگانی مدیر حسابداری و غیره ساخته می شوند

جهت  انتخاب تابلو   و  ثبت سفارش   هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو راهنمای جامع طبقات شرکت


تابلو جامع راهنمای ساختمان شرکت

در شرکتهایی که دارای ساختمانهای بزرگ هستند، مکانهای بخشها و واحدها عموماً کار مشکلی دارند و برای پیدا کردن محل هر بخش از تابلوهای راهنمای جامع خدمات مصرف جای می شود.


تابلو مسیر یابی مراجعه کنندگان شرکت


تابلوهای مسیر یابی و جانمایی داخلی شرکت

این تابلوها معمولاً در راهروهای شرکت های بزرگ نصب شده و با کمک فلش راهنماهای محل قرارگیری بخش های مختلف و مشاعات را مشخص می کند راه پله ها و سرویس ها از این دسته هستند.


تابلو یادبود شرکت


تابلوهای محوطه ای شرکت

این تابلوها که در محیط و فضای باز شرکت ها نصب می شوند بهترین محل برای تهیه و عکس سازمانی با شرکای تجاری و مشتریان هستند.

جهت  انتخاب تابلو   و  ثبت سفارش   هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

انواع کاربردهای تابلوهای تبلیغاتی در شرکت های تخصصی و ویژگی های مختلف آنتابلو شرکت صنایع غذایی آوازه


تابلو برجسته مایکروسافت داینامیک ایران


تابلو شرکت خاص مرکز مشاوره کار آفرینی سه ا


تابلو سی ان سی مشابه بانک سامان

انتخاب یک تابلوی ناهمگون با شرایط شرکت می تواند تاثیر منفی در انتقال پیام شما به مخاطب داشته باشد. طراحان ما در تابلوسازی دیبا با توجه به سوابق گرافیکی شما و هویت بصری شرکت ها اقدام به طراحی و تابلو مینمایند. انتخاب روش ساخت و انتخاب رنگ از مهمترین عوامل تاثیرگذار در تابلو شرکت هستند.

این که از چه تابلویی برای شرکت استفاده می کنید، یا این که چه متریالی در تأثیرگذاری بر روی تابلوها می تواند باشد، که به میزان تجربه یک تابلو ساز در این زمینه دارد.

تابلو راهنما شرکتی

تابلو های مجتمع تجاری حیات سبز نیاوران


تابلو اعلانات یا تابلو راهنما شرکتی

یکی دیگر از مهمترین تابلوهایی که در هر شرکتی باید تابلوی تابلوهای تبلیغاتی یا تابلو راهنما شرکتی باشد. یک شرکت تجاری معتبر با داشتن تابلو تبلیغاتی یا تابلو راهنما شرکتی، هویت خود را معرفی می کند از این رو این تابلوها باید به گونه ای خاص و زیبا طراحی شوند. تابلو شرکت جهت راهنمایی با تابلوهایی که در خود شرکت جهت راهنمایی استفاده می شود، متفاوت است.

این تابلوها، تابلوهای راهنمایی اداری و تجاری هستند. در محیط های بیرون از شرکت نصب می شوند و تمام بخش های مربوط به شرکت را به صورت توضیحی به ارباب رجوع معرفی می کنند. استفاده از این تابلوها در شرکت می تواند کمک شایانی به مشتریان باشد.

برخی تابلوهای راهنمایی نیز در شرکت های نصب می گردند که برای نشان دادن طبقات و بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این تابلوها در ساختمان های کوچک و در بخش داخلی شرکت نصب می شوند.

هر از این تابلوها باید بر حسب محل قرارگیری از مصالح یک بهره مند شوند. مثلاً برای تابلویی که در بیرون نصب می شود باید از مصالحی استفاده شود که طول عمر بیشتر داشته باشد و در برابر عناصر طبیعی مقاوم باشد.

جهت اطلاعات بیشتر صفحه تابلو راهنما را ببینید.

جهت  انتخاب تابلو   و  ثبت سفارش   هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو شرکت راحتریران


حروف برجسته روی میز کانتر مدرت شرکت پاک جوب


حروف برجسته پلکسی ایستادخ در مرکز تجاری

سفارش تابلو شرکت و قیمت آن

هر یک از شرکت ها برای معرفی خود به مراجعه کنندگان باید، یکی از انواع تابلوهای شرکت را انتخاب کنید. هر از انواع تابلو شرکت ( تابلو یک حروف برجسته سردرب شرکت – تابلوی هویت شرکت درب ورودی – تابلو سایین – لایت باکس تبلیغاتی ) دارای ویژگی های خاص هستند. زمان ثبت سفارش تابلوهای شرکت باید نوع آنها را به خوبی بشناسید. تابلو شرکت ساختمانی، تابلو شرکت بازرگانی و کارخانه تابلوسازی را می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید.

تابلو دیبا تمامی خدمات تابلوسازی شرکت ها و مکان های دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید نمونه تابلو شرکت را در وب سایت تابلو دیبا مشاهده کنید. در این صورت با دقت می توانید یکی از تابلوها را سفارش دهید

تابلو بانک کشاورزی تابلو سازی دیبا


تابلو کارگزاری بورس امین سهم

شما برای سفارش تابلو شرکت مورد نظر خود می توانید به وب سایت دیبا مراجعه کنید. تابلوهایی با جدیدترین طراحی های روز دنیا را می توانید در این وب سایت مشاهده کنید و به راحتی با انتخاب بهترین تابلو شرکت، ساخت و نصب آن را به ما بسپارید.

شما می توانید طرح هایی را از تابلوهای شرکتی طراحی کنید، توسط طراحان شرکت تابلوسازی دیبا در لینک زیر مشاهده کنید. این تابلوها با هر سلیقه و طرحی برای نمایش به شما آماده است.

تابلو هویت سازمانی شرکت استیل


تابلو شرکت مایکروسافت

چه فاکتورهایی تعیین کننده قیمت تابلو شرکت است؟

فاکتورهای متنوعی هستند که قیمت تابلوهای شرکت را تعیین می کنند. در صورتی که قصد سفارش یکی از تابلوهای شرکت را دارید، باید قیمت آنها را بررسی کنید. از جمله مواردی که تعیین کننده قیمت تابلوهای شرکت می باشد و باید به آنها دقت کنید عبارت از :

  1. مدل تابلوهای شرکتی

یکی از مهمترین مواردی که قیمت تابلوهای تابلو را تعیین می کند، مدل تابلو است. هر یک از تابلوهای مناسب شرکت ها مدل ها و جنس های متنوعی دارند. به عنوان مثال باید بدانید که قیمت تابلوهای استیل با قیمت تابلوهای فلکسی یکسان نیست. تابلوهای استیل را برای زیباتر شدن شرکت به کار می گیرند. تابلوهای فلکسی از آنجایی که ارزان هستند، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. تابلوهای چلنیوم، تابلوهای ترموود، تابلوهای کامپوزیت و …. از تابلوهای تابلوهایی هستند که می توانند آنها را برای سردر شرکت ها و کارخانه ها انتخاب کنند. پیش از خرید انواع جنس ها و مدل های تابلویی شرکت، باید قیمت آنها را بررسی کنید.

  1. متریال های به کار رفته برای تولید تابلوی شرکتی

یکی از موارد دیگر تعیین کننده قیمت هر یک از نمونه تابلوهای تابلو، متریال های تابلو می باشد. هر یک از متریال های به کار گرفته شده برای تولید تابلوها با یک جداره می کند. برخی از تابلوهایی که کیفیت بسیار بالایی دارند و با استفاده از بهترین متریال ها می توانند خریدشان بالا باشد. برخی از تابلوها که خریدار کمتری دارند، با متریال های بی کیفیت تولید می شوند.

تابلو شرکت ساختمانی معلم


تابلو اتاق کنفرانس شرکت

  1. کارخانه کارخانه تابلوسازی و شرکت

کارخانه تابلوسازی، شرکت و هر یک از مکان های دیگر با تفاوت می کند. بنابراین شما باید به خوبی بخرید که خرید آنها یکسان نیست. انواع تابلو شرکت ( تابلوی برجسته سردرب شرکت – تابلوی هویت شرکت درب ورودی – تابلو سایین – لایت باکس تبلیغاتی ) در تنوع تولید می شوند. هر یک از تابلوها را از نظر نظراتی که باید به خوبی مورد بررسی قرار دهند. هرچه که تابلوها بزرگ تر باشد خرید آنها بیشتر می شود. اگر مطمئن شوید تابلوی شرکت، با معماری ساختمان شرکت و کارخانه هماهنگ است، بسیار مهم می باشد.

طراحی تابلو مقبره ای برای شرکت رسام نگاه جاوید


طراحی و اجرای تابلو وزارت آموزش و پرورش


تابلو مرکز جامع سلولهای بنیادی سبز


تابلو سردرب اداری استیل شرکت پاک چوب


سردر ورودی درب کارخانه

کارخانه تابلوسازی و تفاوت های آن با تابلوهای دیگر

کارخانه ها یکی دیگر از مکان هایی هستند که نیاز به تبلیغ دارند. شما می توانید به هر روشی اقدام به تبلیغ کارخانه مورد نظر خود کنید. اما می دانیم که هیچ نوع تبلیغی برای نصب تابلو نمی تواند در معرفی کارخانه باشد.

تابلوهایی که در کارخانه ها نصب می شوند به دلیل داشتن شرایط محیطی صنعتی خاص و ویژه می شوند. به عنوان مثال هنگامی که شما اقدام به ساخت یک تابلو برای معرفی کارخانه خود می کنید، باید به گونه ای تابلویی را طراحی کنید که معرف برند و نام تجاری محصولات کارخانه شما باشد.

ویژگی ها در ساخت تابلو شرکت و کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد. از جمله ی این ویژگی های می باشد به موارد زیر اشاره نماییم.

تابلو بزرگ گشت بام تابلو پشت بام تابلو سازی دیبا

حروف برجسته سوئدی سفید با کامپوزیت خاکستری


1 انتخاب مناسب برای ساخت تابلو 

زمانی که از تابلوی تابلو شرکت و کارخانه می شود، منظور تناسب تابلو با شغل و حرفه ای است که در این شرکت و کارخانه انجام می شود. ما به شما گفتیم کارخانه تابلوسازی در اصل حکم شناسنامه کارخانه را دارد.

اگر تابلو مناسب با شغل و حرفه ساخته شده باشد مسلما نمی تواند برای مشتری و ارباب رجوع شناخته شود. از این رو در زمینه کسب و کار ممکن است مفیدی را انجام دهد. حتما این موضوع را به خاطر داشته باشید که برای و ساخت کارخانه تابلوسازی و شرکت های طراحی تجاری باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید در تهیه و ساخت تابلو شرکت به آن توجه داشته باشید، استفاده از نوشته های کوتاه، کاربردی، قابل درک و مختصر است. مسلما شما نمی توانید بر روی کارخانه تابلوسازی ی از یک جمله کامل و یا چند کلمه استفاده کنید. تنها یک کلمه پر کاربرد برای معرفی شرکت و کارخانه کافیست.

از طرف دیگر شرکت و کارخانه شما در کدام محل و موقعیت مکانی قرار می گیرد می توان به شما کمک کرد تا در انتخاب تصاویر و متن مورد نظر دقت کنید. همچنین تنوع بیشتری در این زمینه داشته باشید.

اگر تمام این شرایط را به درستی رعایت کنید، می توانید تابلوی شرکت مناسبی را برای تبلیغ برند خود تهیه کنید. یکی از بهترین و مناسب ترین تابلوهای شرکتی که برای تبلیغ استفاده می شود، تابلوهای چلنیوم است.

پس از انتخاب تابلو چلنیوم مناسب و زیبای آن، به طراحی کارخانه تولیدی و شرکت خود را معرفی کنید.


سفارش اینترنتی تابلو پذیرش بیمارستان


تابلو منهنی چنلیوم صنعت غذایی کورش


تابلو درب وردی شرکت هانزا

انتخاب رنگ های متنوع و متفاوت با برند شرکت و کارخانه

یکی دیگر از عوامل مهم در تهیه شرکت و کارخانه انتخاب رنگ های مناسب و جذاب می باشد. اگر یک تابلو دارای رنگ های ویژه و خاص باشد نمی تواند به خود جذب کند. تابلو به عنوان یکی از راه های مارکتینگ می باشد.

شما می توانید به کمک علم رنگ شناسی ذهن مخاطبین را در مورد تبلیغ برند و نام کارخانه درگیر کنید. سعی کنید همه رنگ ها را بشناسید و از رنگ های اصلی استفاده کنید. طراحی ما در تابلوسازی دیبیا می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

شما می توانید با مشتریان ما در این زمینه مشورت کنید و حتی از رنگ های متضاد و خلاقانه استفاده کنید. گاهی اوقات اگر رنگ های سرد و گرم را با یک تلفیق می توانید طرحی جالب و جذاب برای شرکت و کارخانه خود بسازید.

 معمولا تابلوهای چلنیوم به دلیل استفاده از حروف برجسته، خود به تنهایی درخشندگی خاصیت دارند. اما اگر از رنگ های تلفیق مناسب برای این نوع تابلوها استفاده شود می تواند جلوه ای خاص تر و ویژه تر را به این دسته از تابلوها بدهد.

هرچقدر تابلوی شرکت شما جذاب تر باشد، مشتری را به سمت شما جذب کند. از این رو می توان در رونق کسب و کار شما نیز بسیار موفق باشد.

تابلو شرکتی تیپ سراسری در تابلو سازی دیبا


تابلو بانک مسکن تابلو سازی دیبا

استفاده از افکت ها و نورپردازی های مناسب و زیبا در تابلو شرکت جهت معرفی بهتر نام تجاری

در انتها از نورپردازی و افکت های متفاوت برای تابلو شرکت و کارخانه می باشد. برخی تابلوها برای این که در شب بیشتر به نمایش گذاشته شوند، باید به نورپردازی عالی دارند. مثلا تابلوهای نئون یا LED معمولا بدون نورپردازی به دلیل توجه به قرار نمی گیرند.

از این رو باید حتما برای استفاده از این نوع تابلوها برای کارخانه، شرکت، فروشگاه و … باید از افکت های زیبا و نورپردازی فوق العاده ای استفاده کنید. باید این موضوع را نشان دهیم که کارخانه ها معمولا در محیط هایی به دور از شهر واقع می شوند. از این رو از تابلوهایی با نورپردازی خاص برای کارخانه ها استفاده نمی شود.

 اما تابلو شرکت می تواند متفاوت باشد. یک شرکت در داخل شهر تشکیل می شود. از این رو استفاده از تابلوهایی با نورپردازی مسلما می تواند در تبلیغ و بازاریابی برای شرکت مثمر ثمر واقع شود.

این که از چه نوع تابلویی استفاده می کنید از طبیعتا در نورپردازی آن تابلوی ماشین خواهد بود. وقتی از تابلوهای فلکسی یا لایت باکس و یا تابلوهای چلنیوم استفاده کنید، نورپردازی می تواند به تابلوی شما بهتر باشد.

تابلو شرکت اوبر


تابلو درب اتاق طراحی خاص

تابلو بزرگ پشت بام جهت تبلیغ شرکت های تجاری

تابلو بزرگ پشت بام که معمولا برای ساختمان ها و شرکت های بزرگ استفاده می شود دارای ویژگی های خاصی می شود. این تابلو شرکت باید از نظر ایمنی به درستی انتخاب شود. زیرا تابلوهایی که در ارتفاعات بلند نصب می شوند بیشتر در معرض خطر هستند.

خطراتی مانند وزش طوفان های شدید، بارش برف و باران و… . اگر یک تابلو بزرگ پشت بام به گونه ای ساخته شود و طراحی شود که نمی تواند برابر طوفان باشد، یا زنگ زدگی در برابر باران و برف مقاومت نشان دهد، مسلماً بسیاری از بارها خواهند آورد.

تابلو بزرگ پشت بام باید دارای ویژگی های خاص باشد. مثلاً برای ساختن این دسته از تابلوها معمولاً از یک نوع پروفیل سنگین برای زیر سازی استفاده می شود. این آهن سنگین وظیفه نگهداری تابلو را نیز برعهده دارد.

این آهن‌های سنگین باید به اندازه‌ای از استحکام باشد که تابلو را در برابر عناصر طبیعی حفظ کند. زمینه ی تابلو بزرگ پشت بام از جنس کامپوزیت می باشد و برای استفاده از حروف برجسته ی این تابلو معمولا از جنس استیل، چلنیوم و یا حروف پلکسی استفاده می شود.

تابلوهای بزرگی که بر روی پشت بام ها نصب می شوند باید این را داشته باشند که از دورترین مسافت نیز به مخاطب بنشینند. از این رو استفاده از نورپردازی برای این دسته از تابلوهای شرکت بسیار حائز اهمیت است.

شما می توانید خود را به راحتی تابلوهای بزرگ پشت بام را به تابلوسازی دیبا سفارش دهید تا توسط بررسی و مهندسی تابلوسازی سازه ها و ایمنی ساختمان مورد بررسی قرار گیرد. پس از آن با استفاده از طراحی های سه بعدی و حرفه ای تابلویی جذاب و به روز نگه دارید.

طراحی تابلو شرکت رفاه ایرانیان


تابلو بزرگ گشت بام تابلو پشت بام تابلو سازی دیبا

بیلبورد تبلیغاتی و تاثیر آنها در رونق کسب و کار

بیلبورد تبلیغاتی که معمولاً در بالای ساختمان های شهرهای بزرگ و یا خیابان ها و در کنار جاده ها نصب می شوند روش دیگری در تبلیغ و بازاریابی شرکت ها می باشند. شرکت های بزرگ و معروف از بیلبوردهای تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده می کنند.

مکان هایی که از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می شود، محل های پر رفت و آمد است. مکان هایی چون بزرگراه ها، میدان ها، خیابان ها و یا تقاطع ها. این بیلبوردها باید دارای خلاقیت بالایی در طراحی باشند تا چشم بیننده را به خود خیره کنند.

بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتر و بهتر از تابلوی شرکت می بینند را درگیر می کنم. اما این که بیلبورد تبلیغاتی دارای چه طراحی و رنگی باشد می تواند در جذب بیننده بسیار مهم باشد.

هم اکنون به ما تماس بگیرید

ابزار ما در تابلوسازی دیبا با داشتن تجربه در زمینه ساخت بیلبورد تبلیغاتی، می توانید برای شما بهتر و زیباترین طرح های تبلیغاتی روز دنیا را اجرا کنید. از این رو شما می توانید تهیه و ساخت بیلبوردهای تبلیغاتی شرکت خود را به متخصصان متخصص ما بسپارید.

خوب می دانم که ساخت بیلبورد تبلیغاتی نسبت به تابلو شرکت، نقش سازه ها بسیار مهم است. از این رو هر شرکت تابلوسازی قادر به ساخت این دسته از بیلبوردهای تبلیغاتی نمی باشد. اما شركت ما به دليل داشتن مهندس سازه، در اين زمينه نيز فعاليت‌هايي دارد.

بیلبورد تبلیغاتی


تابلو ساین لوگو شرکت

از تابلو تیپ سراسری برای برخی از شرکت ها استفاده می شود

مواردی که می‌دانیم برخی از شرکت‌های خاص مانند بانک‌ها، شرکت‌های زنجیره‌ای و… در ایران دارای شعبه‌های سراسری هستند که از یک تابلوی شرکت برای معرفی خود استفاده می‌کنند باعث اجرای تیپ می‌شوند.

هر تابلویی برای نصب در محل باید مهندسی سازی شود. از این رو یک شرکت تابلوسازی که محل استقرار آن در تهران می باشد مسلما نمی تواند به تمام بانک ها یا فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور مراجعه کند و پس از بررسی سازه و ایمنی محل استقرار تابلو شرکت، اقدام به ساخت و ساز طراحی کنید.

از این رو تابلوسازی نمایندگی های دیگری نیز در سراسر کشور داشته باشد. شرکت تابلوسازی دیبا با داشتن نمایندگی های بیشماری در سراسر کشور، اجرای این دست پروژه های تابلوسازی سنگین را قبول می کند.

شما می توانید با اطمینان خاطر تابلوهای شرکتی خود را در سراسر کشور به این شرکت بسپارید. مهندسین سازه ما در کمترین زمان ممکن محل نصب تابلو را مورد بررسی قرار داده و بسته به نوع استان و شرایط محیطی و آب و هوایی آن، اقدام به ساخت و نصب تابلوی مورد نظر شما می کند.

تابلو تیپ سراسری معمولا به دلیل سنگین بودن توسط هر شرکت تابلوسازی پذیرفته نمی شود. مگر این که از نظر مهندسی و کارشناسی دارای تمام امکانات باشند. از این رو این پروژه های تابلو شرکت را بهتر است به دست افراد با تجربه در این زمینه بسپارید.

تولید انواع ماکت های تبلیغاتی در تابلوسازی دیبا

ساخت ماکت تبلیغاتی تک ماکارون


ساخت ماکت تبلیغاتی هایپ


ساخت ماکت تبلیغاتی شیر دومینو


ساخت تابلو ماکت

تابلو تیپ سراسری به این گونه نیست که شما در هر استانی از یک نوع تابلو با شکل و اندازه ای متفاوت استفاده کنید. بلکه این تیپ تابلوهای سراسری باید در یک طرح انتخاب و بسته به محل استقرار در اندازه های مختلف تهیه و نصب گردند.

از این رو که ساخت یک شرکت تابلو را به شرکت تابلوسازی خصوصیت سفارش می دهید نباید به سایر شرکت های تابلوسازی در این زمینه سفارش دیگری بدهید.

برنامه هایی که پیش از این نیز بیان می کنند هر تابلو برای شرکت ها مانند شناسنامه هویتی به شماره می رود. پس یک شرکت در استان های مختلف نمی تواند متفاوت باشد.

روشهای ساخت تابلو شرکت

در ساخت انواع تابلو شرکت از روش های مختلف ساخت تابلو استفاده می شود. برخی از متداول ترین نام ها در ساخت تابلوهای شرکت استفاده از حروف برجسته چلنیوم – تابلو کامپوزیت – تابلو ترموود یا چوبی – تابلو حروف برجسته است – تابلو فلزی – تابلو پلکسی هستند.

اما روشهای ساخت تابلو به همین موارد محدود نمی شوند. انواع متریال های استانداردی که با دستگاه های برش لیزر، سی آن سی، هوا برش، واتر جت قابل پیاده سازی در تابلوها می شوند.

تکنیک های ساخت و نورپردازی در تابلوسازی بسیار عالی هستند از این جهت طراحی حرفه ای تابلو اگر با روش های مختلف ساخت آشنا باشد می تواند بهترین روش تابلوسازی را در ساخت تابلوی شما مد نظر قرار دهد.

تابلو خلاقانه و بدون محدودیت در تابلو سازی دیبا

طراحی و اجرای تابلو بدون محدودیت

برای ساخت تابلوها و اندازه های ثابتی بیان شده است. اگر این طراحی و اجرای تابلو شرکت ممکن است طرح ایده ال و جالبی به دست نیا باشد. اما مسلما این یک قانون نیست و ما در تابلوسازی دیبا به راحتی با تغییر این موارد و اندازه ها، تابلویی مورد پسند شما تهیه می کنند.

مثلا برای ساخت تابلوهای چلنیوم باید طول حروف بیشتر از 1.8 متر نباشد. زیرا اگر این موضوع بهم بخورد ممکن است تابلوهای خاص چلنیوم از بین برود باشد. یا این که رنگ هایی که برای لبه ی حروف تابلوهای چلنیوم استفاده می شود، از چند رنگ خاص تجاوز نمی کنند.

اما ما در تابلوسازی دیبا تمام این محدودیت ها را برداشته ایم و تابلو شرکت شما می توانید در شرکت های مختلف و در رنگ های بهتری ساخته و اجرا شود. مهندسی و تجربیات ما با تجربه ای که در طی آن سال کسب کرده اند، می توانند به طراحی و ایده پردازی های جالبی در تابلوسازی دست یابند. شما می توانید تابلوهای زیبایی را در زمینه های مختلف در شرکت ما مشاهده کنید.

این تابلوها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که ذره ای تغییر در آنها قابل رویت نیست. نمایش خاص با جلوه ای ویژه در ابعاد کوچک و یا در رنگ های متنوع در تابلوسازی دیبا تهیه و اجرا می شود.

تابلوسازی ما با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در زمینه تابلوسازی، قادر است طرح ها و ایده های خاص خود را وارد عرصه ای تابلوسازی کند. شما می توانید یکی از اولین کسانی را پیدا کنید که شرکت طراحی تابلوی خاص خود را به طراحان با تجربه ما می سپارد.

تابلو اسم ساختمان تابلو سازی دیبا

تابلوی هویت شرکت و شناسنامه آن 

تابلوهایی که بر سردر شرکت ها می شود و یا به روش های تابلوهای نصب می شوند چون بیلبورد تبلیغاتی، تابلوهای راهنمایی، تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای شرکتی و… تهیه می شوند، همگی بیان گر هویت شرکت شما هستند. این تابلوها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که مخاطب با دیدن یک بار آن، برند و نام شرکت شما در ذهنش باقی بماند.

از این رو تابلوها می توانند در رونق کسب و کار نیز بسیار حائز اهمیت باشند. شخصی وارد شرکت شما شود ولی با هیچ نوع تابلویی نمی شود، و یا سردر شرکت شما هیچ تابلوی معرفی وجود ندارد. به نظر شما یک مشتری می تواند به یک شرکتی که هنوز هویتی برای خود اعتماد نمی کند؟

شرکت های بزرگی چون گوگل، اپل، آدیداس و شرکت های معروف دیگر موفق به کسب مدیون تابلو هستند. اگر این شرکت تابلوهای تبلیغاتی را در سراسر جهان منتشر نمی کند، چگونه می توانم به معروفیت برسند بپردازم؟

شاید بارها با همیشه مطمئن باشید که تا چند سال پیش نمی دانید شرکت اپل و آیفون مارک و نماد تجاری دارند. اگر هر یک از شرکت ها از تابلوهای خاص خود برای معرفی هویتشان استفاده نمی کنند، همچنان در بی هویتی به سر می بردند.

شرکت های تازه تاسیس نیز دقیقا همین مشکل را دارند. اگر قصد دارید یک شرکت را بسازید. زیرا این تابلو دقیقا حکم شناسنامه شرکت شما را دارد.

برخی از شرکت ها در ایران یکی از شرایط ثبت شرکت را برند و نام تجاری آن دانسته اند. یعنی یک شرکت باید حتما دارای نام تجاری و یا برند خاص باشد تا دفتر ثبت شرکت ها به آنها اجازه تاسیس شرکت دهد.

از طرف دیگر از نظر حقوقی این تابلو شرکت قابل خرید و فروش می باشد. زیرا تابلو هویت شرکت است. زمانی که شخصی اقدام به خرید سهام از یک شرکت تجاری می کند، در اصل هویت این شرکت را از آن خود می کند.

اگر یک شرکت با نام تجاری خاص در ایران ثبت شود، دیگر توسط هیچ شرکتی امکان ثبت این نام ممکن است شخص دیگری نباشد. شما می توانید حتی با استفاده از تابلوی شرکت خود، اقدام به گرفتن وام های بزرگ برای گسترش فعالیت کنید. زیرا ها دارای شخصیت حقوقی بوده اند و مانند انسان ها حقوق طبیعی نیز دارند.

نکات مهم برای ثبت سفارش تابلوی شرکت

طراحی که برای تابلو شرکت انجام می شود، با طراحی تابلوهای مغازه متفاوت است. طراحی این تابلو برای تابلوسازی انجام می شود تا حدودی می شود.

دستگاه استاندارد برای طراحی تابلوهای شرکت در نظر گرفته می شود. تابلوهای شرکتی باید زیر مجموعه هویت سازمان یا برند باشند و از رسمیت بیشتری به سایر تبلیغاتی داشته باشند. به همین دلیل برای تابلوسازی شرکت ها، می توانید ایده های خلاقانه ای را ارائه دهید. در انتخاب رنگ تابلوهای شرکت باید دقت زیادی داشته باشید. این که رنگ تابلو با ساختمان ساختمان شرکت هماهنگ باشد بسیار مهم است.

توجه به برند بوک و ویژگی های گرافیکی برند در طراحی تابلوهای شرکتی مهم است و طراح تابلو میبایست از بازاریابی و تبلیغات مشخص باشد.

call to tablo diba

عوامل اصلی تاثیر شرکت د رانتخاب تابلو

  • توجه به محیط نصب تابلو و انتخاب مناسب با تابلو تابلو
  • تعیین میزان و نوع نوشته های تابلو و توجه به لوگو و روش های ارتباطی با شرکت
  • انتخاب رنگ مناسب با شرکت
  • انتخاب روش ساخت مناسب با تابلوهای شرکتی
  • توجه به هویت برند و انتقال مفاهیم پایه ای مارکت در تابلو
  • کیفیت ساخت مناسب و هم راستا باشرکت

 

 

[/ردیف]