تابلو شرکت بیانگر هویت برند

طراحی و تولید تابلو شرکت دارای ویژگی های تخصصی است. این خصوصیات کلیه مشخصات تابلو شرکت را در بر میگیرد. این رویه از ابتدای تصمیم گیری برای تولید و ساخت انواع تابلو شرکتی تا تعیین مشخصات ابعاد و نوشته های تابلو و انتخاب رنگ تابلو و تعیین روش ساخت تابلو به صورت تخصصی دنبال می گردد.

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو شرکت صنعتی
تابلو شرکت پرورش و مکمل اسب
تابلو شرکت جراحی هوشمند پارسه

 ما در تابلو سازی دیبا اهمیت ویژه ای برای انتقال پیام هویت برند در تابلو شرکت  قائل هستیم. تابلو شرکت علاوه بر فرم رسمی و کاربردی آن وظیفه انتقال پیام شرکت به مخاطب را دارد. بر همین اساس تابلو شرکت باید در برگیرنده هویت سازمانی آن شرکت از جمله هویت بصری شعار سازمانی و صدای برند باشد.

برخی از شرکتها در چهارچوب برنامه استراتژیک بازاریابی خود اقدام به طراحی و گرد آوری دفترچه هویت بصری شرکت مینمایند و برخی دیگر با استفاده از برند بوک این استاندارد سازی را انجام میدهند  طراحی و تولید تابلو ادامه این فعالیتهای تبلیغاتی و بازاریابی درون سازمانیست .

تابلو شرکت

انواع تابلو شرکت

در ادامه به معرفی انواع تابلو های مرسوم که بیشتر در شرکتها استفاده میشود خواهیم پرداخت

تابلو نمای اصلی شرکت

که اصطلاحا به آن تابلو سردرب ورودی شرکت یا تابلوی نما می گویند این تابلو ها به عنوان نماد اصلی کسب و کار در سردر وردی یا روی نمای ساختمان شرکت نصب میشوند. در این تابلو ها عموما از حروف برجسته استیل، حروف فلزی یا چلنیوم استفاده شده و طراحی این تابلو ها بیانگر نوع فعالیت شرکت است.

تابلو بزرگ لبه بام شرکت

تابلو لبه بام شرکت یا تابلو بزرگ سازه ای

تابلو های بزرگی که جهت معرفی برند بالای ساختمان نصب میشوند و عموما بانکها و مراکز تجاری از این تابلو استفاده میکنند

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو درب ورودی شرکت

تابلوی درب ورودی شرکت ساختمان یا لابی

جنب درب ورودی شرکت در لابی ساختمان ها یا پاگرد طبقات از تابلو های نام شرکتها استفاده میشوند این تابلو ها عموما دارای لوگوی شرکت و اسم شرکت هستند و محل شرکت در ساختمان را مشخص میکنند

تابلو ساین اجرای لوگوی شرکت

تابلو ساین یا اجرای لوگوی شرکت بر روی دیوار داخلی

در محیط داخلی شرکتها از تابلوهای برندینگ استفاده میشود این تابلو ها برای هویت بخشیدن به محیط شرکت یا انتشار تصاویر در شبکه های اجتماعی  و اینستاگرام مورد استفاده قرار میگیرد این تابلو ها معمولا در ابعاد 1 تا 2 متر اجرا شده و طرحهای مختلفی دارند

تابلو درب اتاق شرکت

تابلو نام اتاق های شرکت یا تابلوی راهنمای مراجعین

این تابلو ها برای راهنمای مراجعین ساخته شده و کاربرد اصلی آنها مشخص کردن محل هر بخش در ساختمان داخلی شرکت است. این تابلو ها با عنواین رایجی مثل مدیر بازرگانی مدیر حسابداری و غیره ساخته میشوند

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو راهنمای جامع طبقات شرکت

تابلو جامع راهنمای ساختمان شرکت

در شرکتهایی که دارای ساختمان بزرگ هستند جانمایی محل بخش ها و واحد ها عموما کار دشواری است و برای پیدا کردن محل هر بخش از تابلوهای راهنمای جامع مراجعه کنندگان استفاده میگردد

تابلو مسیر یابی مراجعه کنندگان شرکت

تابلو های مسیر یابی و جانمایی داخلی شرکت

این تابلو ها معمولا در راهرو های شرکتها ی بزرگ نصب شده و با کمک فلشهای راهنما محل قرار گیری بخشهای مختلف و مشاعات را مشخص میکند محل راه پله ها و سرویس ها از این دسته هستند

تابلو یادبود شرکت

تابلو های محوطه ای شرکت

این تابلو ها که معمولا در محوطه و فضای باز شرکتها نصب می شوند بهترین محل برای تهیه و عکس سازمانی با شرکای تجاری و مشتریان هستند

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

انواع کاربرد تابلو های تبلیغاتی در شرکتهای تخصصی مختلف و ویژگی های آن

تابلو شرکت صنایع غذایی آوازه
تابلو برجسته مایکروسافت داینامیک ایران
تابلو شرکت خاص مرکز مشاوره کار آفرینی سه ا
تابلو سی ان سی مشابه بانک سامان

انتخاب یک تابلوی ناهمگون با شرایط شرکت میتواند تاثیر منفی در انتقال پیام شما به مخاطب داشته باشد. طراحان ما در تابلو سازی دیبا با توجه به سوابق گرافیکی شما و هویت بصری شرکتها اقدام به طراحی و تابلو مینمایند. انتخاب ابعاد روش ساخت و انتخاب رنگ از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تابلو شرکت هستند.

این که از چه تابلویی برای شرکت استفاده میکنید، یا این که چه متریالی در تاثیر گذاری تابلو موثر خواهند بود، که بستگی به به میزان تجربه ی تابلو ساز در این زمینه دارد.

تابلو راهنما شرکتی
تابلو های مجتمع تجاری حیات سبز نیاوران

تابلو اعلانات یا تابلو راهنما شرکتی

یکی دیگر از مهمترین تابلو هایی که در هر شرکتی لازم است تابلو اعلانات یا تابلو راهنما شرکتی می باشد. یک شرکت تجاری معتبر با داشتن تابلو اعلانات یا تابلو راهنما شرکتی، هویت خود را معرفی میکند از این رو این تابلو ها باید به گونه ای خاص و زیبا طراحی شوند. تابلو شرکت جهت راهنمایی با تابلوهایی که در خود شرکت جهت راهنمایی طبقات استفاده می شود، متفاوت است.

این تابلو ها، تابلو های راهنمایی اداری و تجاری هستند. در محیط های بیرون از شرکت نصب می شوند و تمام بخش های مربوط به شرکت را به صورت توضیحی به ارباب رجوع معرفی می کنند. استفاده از این تابلو ها در شرکت می تواند کمک شایانی به مشتریان نماید.

برخی تابلو های راهنمایی نیز در شرکت های نصب می گردند که برای نشان دادن طبقات و بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این تابلو ها معمولا در ابعاد کوچک و در بخش داخلی ساختمان شرکت نصب می شوند.

هر یک از این تابلو ها باید بر حسب محل قرار گیری از مصالح مختلفی بهره مند شوند. مثلا برای تابلو شرکت که در بیرون نصب می شود باید از مصالحی استفاده نمود که طول عمر بیشتری داشته و در برابر عناصر طبیعی مقاوم باشد.

جهت اطلاعات بیشتر صفحه تابلو راهنما را ببینید.

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو شرکت راحتریران
حروف برجسته روی میز کانتر مدرت شرکت پاک جوب
حروف برجسته پلکسی ایستادخ در مرکز تجاری

سفارش تابلو شرکت و قیمت آن

هر یک از شرکت ها برای معرفی خود به مراجعه کنندگان باید، یکی از انواع تابلو شرکت را انتخاب کنند. هر یک از انواع تابلو شرکت ( تابلو حروف برجسته سردرب شرکت – تابلو هویت شرکت درب ورودی – تابلو ساین – لایت باکس تبلیغاتی ) دارای ویژگی های خاصی هستند. زمان ثبت سفارش تابلوهای شرکت باید نوع آنها را به خوبی بشناسید. تابلو شرکت ساختمانی، تابلو شرکت بازرگانی و تابلو کارخانه را می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید.

تابلو دیبا تمامی خدمات تابلوسازی شرکت ها و مکان های دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید نمونه تابلو شرکت را در وب سایت تابلو دیبا مشاهده کنید. در این صورت با آگاهی بیشتری می توانید یکی از تابلوها را سفارش دهید

تابلو بانک کشاورزی تابلو سازی دیبا
تابلو کارگزاری بورس امین سهم

شما برای سفارش تابلو شرکت مورد نظر خود می توانید به وب سایت دیبا مراجعه نمایید. تابلوهایی با جدیدترین طراحی های روز دنیا را می توانید در این وب سایت مشاهده نموده و به راحتی با انتخاب بهترین تابلو شرکتی، ساخت و نصب آن را به ما بسپارید.

شما می توانید طرح هایی از تابلو های شرکتی، طراحی شده توسط طراحان شرکت تابلو سازی دیبا را در لینک زیر مشاهده نمایید. این تابلو ها با هر سلیقه و طرحی برای نمایش به شما آماده است.

تابلو هویت سازمانی شرکت استیل
تابلو شرکت مایکروسافت

چه فاکتورهایی تعیین کننده قیمت تابلو شرکت است ؟

فاکتورهای متنوعی هستند که قیمت تابلو شرکت را تعیین می کنند. در صورتی که قصد سفارش یکی از تابلوهای شرکت را دارید، باید قیمت آنها را بررسی نمایید. از جمله مواردی که تعیین کننده قیمت تابلوهای شرکت می باشد و باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

  1. مدل تابلوهای شرکتی

یکی از مهمترین مواردی که قیمت تابلو شرکت را تعیین می کند، مدل تابلو است. هر یک از تابلوهای مناسب شرکت ها مدل ها و جنس های متنوعی دارند. به عنوان مثال باید به خوبی بدانید که قیمت تابلوهای استیل با قیمت تابلوهای فلکسی یکسان نمی باشد. تابلوهای استیل را برای زیباتر شدن ظاهر شرکت به کار می گیرند. تابلوهای فلکسی از آنجایی که ارزان تر هستند، بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرند. تابلوهای چلنیوم، تابلوهای ترموود، تابلوهای کامپوزیت و …. از دیگر تابلوهایی هستند که می توانید آنها را برای سردر شرکت ها و کارخانه ها انتخاب کنید. پیش از خرید انواع جنس ها و مدل های تابلوی شرکت، باید قیمت آنها را بررسی نمایید.

  1. متریال های به کار رفته شده برای تولید تابلوی شرکتی

یکی از دیگر موارد تعیین کننده قیمت هر یک از نمونه تابلو شرکت ها، متریال های تابلو می باشد. هر یک از متریال های به کار گرفته شده برای تولید تابلوها با یکدیگر فرق می کند. برخی از تابلوهایی که کیفیت بسیار بالایی دارند و با استفاده از بهترین متریال ها تولید می شوند هزینه خریداری شان بالا است. برخی از دیگر تابلوها که هزینه خریداری کمتری دارند، با متریال های بی کیفیت تری تولید می شوند.

تابلو شرکت ساختمانی معلم
تابلو اتاق کنفرانس شرکت
  1. ابعاد تابلو کارخانه و شرکت

ابعاد تابلو کارخانه، شرکت و هر یک از دیگر مکان ها با یکدیگر فرق می کند. بنابراین شما باید به خوبی بدانید که هزینه خریداری آنها یکسان نیست. انواع تابلو شرکت ( تابلو حروف برجسته سردرب شرکت – تابلو هویت شرکت درب ورودی – تابلو ساین – لایت باکس تبلیغاتی ) در ابعاد متنوع تولید می شوند. هر یک از تابلوها را از نظر ابعادی که دارند باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. هرچه که ابعاد تابلوها بزرگ تر باشد هزینه خریداری آنها بیشتر می شود.  اینکه مطمئن شوید تابلوی شرکت، با معماری ساختمان شرکت و کارخانه هماهنگ است، بسیار مهم می باشد.

طراحی تابلو مقبره ای برای شرکت رسام نگاه جاوید

طراحی و اجرای تابلو وزارت آموزش و پرورش

تابلو مرکز جامع سلولهای بنیادی سبز
تابلو سردرب اداری استیل شرکت پاک چوب
سردر ورودی درب کارخانه

تابلو کارخانه و تفاوتهای آن با دیگر تابلو ها

کارخانه ها یکی دیگر از مکان هایی هستند که نیاز به تبلیغ گسترده ای دارند. شما می توانید به هر روش ممکن اقدام به تبلیغ کارخانه مورد نظر خود نمایید. اما می دانیم که هیچ نوع تبلیغی همچون نصب تابلو نمی تواند در معرفی کارخانه موثر باشد.

تابلو هایی که در کارخانه ها نصب می شوند به دلیل داشتن محیطی صنعتی دارای شرایط خاص و ویژه می باشند. مثلا وقتی شما اقدام به ساخت یک تابلو برای معرفی کارخانه ی خود می نمایید، باید به گونه ای تابلو را طراحی کنید که معرف برند و نام تجاری محصولات کارخانه ی شما باشد.

برخی ویژگی ها در ساخت تابلو شرکت و کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد. از جمله ی این ویژگی های می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

تابلو بزرگ گشت بام تابلو پشت بام تابلو سازی دیبا
حروف برجسته سوئدی سفید با کامپوزیت خاکستری

1 انتخاب چارچوب مناسب برای ساخت تابلو 

زمانی که صحبت از چارچوب تابلو شرکت و کارخانه می شود، منظور تناسب تابلو ساخته شده با شغل و حرفه ای است که در این شرکت و کارخانه انجام می شود. ما به شما گفتیم تابلو کارخانه در اصل حکم شناسنامه کارخانه را دارد.

اگر تابلو مناسب با شغل و حرفه ساخته نشوند مسلما نمی تواند برای مشتری و ارباب رجوع شناخته شود. از این رو در زمینه ی کسب و کار ممکن است بازاریابی مفیدی انجام ندهد. حتما این مسئله را به خاطر داشته باشید که برای طراحی و ساخت تابلو کارخانه و شرکت های تجاری باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید در تهیه و ساخت تابلو شرکت به آن توجه داشته باشید، استفاده از نوشته هایی کوتاه، پر کاربرد، قابل درک و مختصر است. مسلما شما نمی توانید بر روی تابلو کارخانه ی خود از یک جمله ی کامل و یا چندین کلمه استفاده نمایید. تنها یک کلمه پر کاربرد برای معرفی شرکت و کارخانه کافیست.

از طرف دیگر این که شرکت و کارخانه شما در کدام محل و موقعیت مکانی قرار گرفته است می تواند به شما کمک کند تا در انتخاب تصاویر و متن مورد نظر دقت بیشتری نمایید. همچنین تنوع بیشتری نیز در این زمینه داشته باشید.

اگر تمام این شرایط را به درستی رعایت نمایید می توانیم تابلو شرکت مناسبی برای تبلیغ برند خود تهیه کنید. یکی از بهترین و مناسب ترین تابلو های شرکتی که برای تبلیغ استفاده می شوند، تابلو های چلنیوم است.

پس با انتخاب تابلو چلنیوم مناسب و طراحی زیبای آن، به راحتی برند کارخانه و شرکت خود را تبلیغ نمایید.

سفارش اینترنتی تابلو پذیرش بیمارستان
تابلو منهنی چنلیوم صنعت غذایی کورش
تابلو درب وردی شرکت هانزا

انتخاب رنگ های متنوع و متناسب با برند شرکت و کارخانه

یکی دیگر از مهمترین عوامل در تهیه تابلو شرکت و کارخانه انتخاب رنگ های مناسب و جذاب می باشد. اگر یک تابلو دارای رنگ های ویژه و خاصی نباشد نمی تواند مشتری را به خود جذب نماید. تابلو به عنوان یکی از راه های بازاریابی شناخته می شود از این رو لازم است یک تابلو منحصر به فرد باشد.

شما می توانید به کمک علم رنگ شناسی ذهن مخاطبین را در مورد تبلیغ برند و نام کارخانه درگیر نمایید. سعی کنید همه ی رنگ ها را بشناسید و از طیف رنگی اصلی استفاده کنید. کارشناسان طراحی ما در تابلو سازی دیبیا می توانند در این زمینه به شما کمک بسیاری نمایند.

شما می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید و حتی از طیف رنگ های متضاد و خلاقانه استفاده نمایید. گاهی وقت ها اگر رنگ های سرد و گرم را با یکدیگر تلفیق نمایید می توانید طرحی جالب و جذاب برای تابلو شرکت و کارخانه خود بسازید.

 معمولا تابلو های چلنیوم به دلیل استفاده از حروف برجسته، خود به تنهایی درخشندگی خاصی دارند. اما اگر از تلفیق رنگ های مناسب برای این نوع تابلو ها استفاده شود می تواند جلوه ای خاص تر و ویژه تر به این دسته از تابلو ها بدهد.

هرچقدر تابلوی شرکت شما جذاب تر باشد، مشتری بیشتری را به سمت شما جذب می کند. از این رو می تواند در رونق کسب و کار شما نیز بسیار موثر واقع شود.

تابلو شرکتی تیپ سراسری در تابلو سازی دیبا
تابلو بانک مسکن تابلو سازی دیبا

استفاده از افکت ها و نورپردازی های مناسب و زیبا در تابلو شرکت جهت معرفی بهتر نام تجاری

در انتها استفاده از نورپردازی و افکت های متفاوت برای تابلو شرکت و کارخانه می باشد. برخی تابلو ها برای این که در شب بیشتر به نمایش گذاشته شوند احتیاج به نور پردازی عالی دارند. مثلا تابلو های نئون یا LED معمولا بدون نورپردازی چندان مورد توجه قرار نمی گیرند.

از این رو باید حتما برای استفاده از این نوع تابلو ها برای کارخانه، شرکت، مغازه و … باید از افکت های زیبا و نورپردازی فوق العاده ای استفاده نمایید. البته باید این مسئله را خاطر نشان کنیم که کارخانه ها معمولا در محیط هایی به دور از شهر واقع می شوند. از این رو چندان از تابلوهایی با نورپردازی خاص برای کارخانه ها استفاده نمی شود.

 اما تابلو شرکت می تواند متفاوت باشد. یک شرکت در داخل شهر تشکیل می شود. از این رو استفاده از تابلوهایی با نورپردازی مسلما می تواند در تبلیغ و بازاریابی برای شرکت مثمر ثمر واقع شود.

این که از چه نوع تابلویی استفاده می کنید طبیعتا در نورپردازی آن تابلو موثر خواهد بود. وقتی از تابلو های فلکسی یا لایت باکس و یا تابلو های چلنیوم استفاده می کنید، نورپردازی می تواند زیبایی بیشتری به تابلوی شما دهد.

تابلو شرکت اوبر
تابلو درب اتاق طراحی خاص

تابلو بزرگ پشت بام جهت تبلیغ شرکت های تجاری

تابلو بزرگ پشت بام که معمولا برای ساختمان ها و شرکت های بزرگ استفاده می شود دارای ویژگی های خاصی می باشند. این تابلو شرکت باید از لحاظ ایمنی به درستی انتخاب شود. زیرا تابلو هایی که در ارتفاعات بلند نصب می شوند بیشتر در معرض خطر هستند.

خطراتی همچون وزش طوفان های شدید، بارش برف و باران و… . اگر یک تابلو بزرگ پشت بام به گونه ای ساخته و طراحی شود که نتواند در برابر طوفان، یا زنگ زدگی در برابر بارش باران و برف مقاومت نماید، مسلما مشکلات بسیاری به بار خواهد آورد.

تابلو بزرگ پشت بام باید دارای ویژگی های خاصی باشد. مثلا برای ساختن این دسته از تابلو شرکت معمولا از یک نوع پروفیل آهن سنگین برای زیر سازی استفاده می شود. این آهن سنگین وظیفه ی نگهداری تابلو را نیز برعهده دارد.

این آهن های سنگین باید به اندازه ای از استحکام برخوردار باشند که تابلو را در برابر هرگونه عناصر طبیعی حفظ نمایند. زمینه ی تابلو بزرگ پشت بام از جنس کامپوزیت می باشد و برای استفاده از حروف برجسته ی این تابلو ها معمولا از جنس استیل، چلنیوم و یا حروف پلکسی استفاده می شود.

تابلو های بزرگی که بر روی پشت بام ها نصب می شوند باید قابلیت این را داشته باشند که از دورترین مسافت نیز به چشم مخاطب بنشینند. از این رو استفاده از نورپردازی برای این دسته از تابلو شرکت بسیار حائز اهمیت است.

شما می توانید به راحتی تابلو بزرگ پشت بام خود را به تابلو سازی دیبا سفارش دهید تا توسط کارشناسان و مهندسی تابلو سازی سازه ها و ایمنی ساختمان مورد بررسی قرار گیرد. پس از آن با استفاده از طراحی های سه بعدی و حرفه ای تابلویی جذاب و به روز تحویل بگیرید.

طراحی تابلو شرکت رفاه ایرانیان
تابلو بزرگ گشت بام تابلو پشت بام تابلو سازی دیبا

بیلبورد تبلیغاتی و تاثیر آنها در رونق کسب و کار

بیلبورد تبلیغاتی که معمولا در بالای ساختمان های شهرهای بزرگ و یا خیابان ها و در کنار جاده ها نصب می شوند روش دیگری در تبلیغ و بازاریابی شرکت ها می باشد. شرکت های بزرگ و معروف معمولا از بیلبورد های تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده می کنند.

بیشترین محل هایی که از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می شود، محل های پر رفت و آمد است. مکان هایی چون بزرگراه ها، میدان ها، خیابان ها و یا تقاطع ها. این بیلبورد ها باید دارای خلاقیت بالایی در طراحی باشند تا بتوانند چشم بیننده را به خود خیره کنند.

بیلبورد های تبلیغاتی گاهی بیشتر و بهتر از تابلو شرکت می توانند ذهن بیننده را درگیر نمایند. البته این که یک بیلبورد تبلیغاتی دارای چه طراحی و طیف رنگی می باشد نیز می تواند در جذب بیننده بسیار حائز اهمیت باشد.

هم اکنون به ما تماس بگیرید

کارشناسان ما در تابلو سازی دیبا با داشتن تجربه ی بالا در زمینه ساخت بیلبورد های تبلیغاتی، می توانند برای شما بهتری و زیباترین طرح های تبلیغاتی روز دنیا را به اجرا درآورد. از این رو شما می توانید تهیه و ساخت بیلبورد های تبلیغاتی شرکت خود را به کارشناسان متخصص ما بسپارید.

خوب می دانیم که ساخت بیلبورد تبلیغاتی نسبت به تابلو شرکت، نقش سازه ها بسیار از اهمیت بیشتری برخوردار است. از این رو هر شرکت تابلو سازی قادر به ساخت این دسته از بیلبورد های تبلیغاتی نمی باشد. اما شرکت ما به دلیل داشتن بخش مهندسی سازه، در این زمینه نیز فعالیت گسترده ای دارد.

بیلبورد تبلیغاتی
تابلو ساین لوگو شرکت

استفاده از تابلو تیپ سراسری برای برخی شرکتها

همانطور که می دانیم برخی شرکت های خاص همچون بانک ها، شرکت های زنجیره ای و… در سراسر ایران دارای شعبه های مختلفی هستند این که از یک تابلو شرکت برای معرفی خود استفاده کنند باعث می شود اجرای تیپ سراسری شود.

هر تابلویی برای نصب در محل باید مهندسی سازی شود. از این رو یک شرکت تابلو سازی که محل استقرار آن در تهران می باشد مسلما نمی تواند به تمام شعبه های بانک ها یا فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور مراجعه نموده و پس از بررسی سازه و ایمنی محل استقرار تابلو شرکت، اقدام به ساخت و طراحی نماید.

از این رو باید تابلوسازی نمایندگی های دیگری نیز در سراسر کشور داشته باشد. شرکت تابلو سازی دیبا با داشتن نمایندگی های بیشماری در سراسر کشور، اجرای این دست پروژه های سنگین تابلو سازی را قبول می کند.

شما می توانید با اطمینان خاطر تابلو های شرکتی خودتان را در سراسر کشور به این شرکت بسپارید. مهندسین سازه ما در کمترین زمان ممکن محل نصب تابلو را مورد بررسی قرار داده و بسته به نوع استان و شرایط محیطی و آب و هوایی آن، اقدام به ساخت و نصب تابلو مورد نظر شما می کنند.

تابلو تیپ سراسری معمولا به دلیل سنگین بودن توسط هر شرکت تابلو سازی پذیرفته نمی شود. مگر این که از نظر مهندسی و کارشناسی دارای تمام امکانات باشند. از این رو این پروژه های تابلو شرکت را بهتر است به دست افراد با تجربه در این زمینه بسپارید.

تولید انواع ماکتهای تبلیغاتی در تابلو سازی دیبا

ساخت ماکت تبلیغاتی تک ماکارون
ساخت ماکت تبلیغاتی هایپ
ساخت ماکت تبلیغاتی شیر دومینو
ساخت تابلو ماکت

تابلو تیپ سراسری به این گونه نیست که شما در هر استان از یک نوع تابلو با شکل و اندازه ای متفاوت استفاده کنید. بلکه این تیپ تابلو های سراسری باید در یک طرح انتخاب و بسته به محل استقرار در اندازه های مختلف تهیه و نصب گردند.

از این رو زمانی که ساخت یک تابلو شرکت را به شرکت تابلو سازی خاصی سفارش می دهید دیگر نباید به دیگر شرکت های تابلو سازی در این زمینه سفارش دیگری بدهید.

همانطور که پیش از این نیز بیان کردیم هر تابلو برای شرکت ها همچون شناسنامه هویتی به شمار می رود. پس یک شرکت در استان های مختلف نمی تواند هویت های متفاوتی داشته باشد.

روشهای ساخت تابلو شرکت

در ساخت انواع تابلو شرکت از روشهای مختلف ساخت تابلو استفاده میشود. برخی از متداول ترین نامها در ساخت تابلو شرکت استفاده از حروف برجسته چلنیوم – تابلو کامپوزیت – تابلو ترموود یا چوبی – تابلو حروف برجسته استیل – تابلو فلزی – تابلو پلکسی هستند.

اما روشهای ساخت تابلو به همین موارد محدود نمیشوند. انواع متریالهای استانداردی که با دستگاههای برش لیزر، سی ان سی ، هوا برش، واتر جت قابل پیاده سازی باشند در تابلو ها استفاده می شوند.

تکنیکهای ساخت و نورپردازی در تابلو سازی بسیار گسترده هستند از این جهت طراح حرفه ای تابلو اگر با روشهای مختلف ساخت آشنا باشد میتواند بهترین روشهای تابلو سازی را در ساخت تابلوی شما مد نظر قرار دهد.

تابلو خلاقانه و بدون محدودیت در تابلو سازی دیبا

طراحی و اجرا تابلو بدون محدودیت

برای ساخت تابلو ها ابعاد و اندازه های ثابتی بیان شده است. اگر این ابعاد در طراحی و اجرای تابلو شرکت رعایت نشود ممکن است طرح ایده ال و جالبی به دست نیاید. اما مسلما این یک قانون نیست و کارشناسان ما در تابلو سازی دیبا به راحتی با تغییر این ابعاد و اندازه ها، تابلویی مورد پسند شما تهیه می کنند.

مثلا برای ساخت تابلو های چلنیوم باید طول حروف بیشتر از 1.8 متر نباشد. زیرا اگر این مسئله بهم بخورد ممکن است جلوه ی خاص تابلو های چلنیوم از بین برود. یا این که رنگ هایی که برای لبه ی حروف تابلو های چلنیوم استفاده می شود، از چند رنگ خاص تجاوز نمی کنند.

اما ما در شرکت تابلو سازی دیبا تمام این محدودیت ها را برداشته ایم و تابلو شرکت شما می تواند در ابعاد مختلف دیگر و در رنگ های بهتری ساخته و اجرا شود. مهندسی و کارشناسان ما با تجربه ای که در طی چندین سال کسب کرده اند، توانسته اند به طراحی و ایده پردازی های جالبی در تابلو سازی دست یابند. شما می توانید تابلوهای زیبایی در زمینه های مختلف در شرکت ما مشاهده نمایید.

این تابلو ها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که ذره ای تغییر ابعاد در آنها قابل رویت نیست. نمایی خاص با جلوه ای ویژه در ابعادی کوچک و یا در رنگ هایی متنوع در تابلو سازی دیبا تهیه و اجرا شده است.

تابلو سازی ما با داشتن بیش از 50 سال سابقه فعالیت در زمینه تابلو سازی، دیگر قادر است طرح ها و ایده های خاص خود را وارد عرصه ی تابلو سازی نماید. شما می توانید یکی از اولین هایی باشید که طراحی خاص تابلو شرکت خودتان را به طراحان با تجربه ما می سپارید.

تابلو اسم ساختمان تابلو سازی دیبا

تابلو هویت شرکت و شناسنامه آن 

تابلو هایی که بر سردر شرکت ها نصب می شود و یا به روش های مختلفی چون بیلبورد تبلیغاتی، تابلو های راهنمایی، تابلوهای اعلانات، تابلو های شرکتی و… تهیه می شوند، همگی بیان گر هویت شرکت شما هستند. این تابلو ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که مخاطب با دیدن یک بار ان، برند و نام شرکت شما در ذهنش باقی بماند.

از این رو تابلو ها می توانند در رونق کسب و کار نیز بسیار حائز اهمیت باشند. تصور کنید شخصی وارد شرکت شما شود ولی با هیچ نوع تابلویی مواجه نشود، و یا سردر شرکت شما هیچ گونه تابلوی معرفی وجود نداشته باشد. به نظر شما یک مشتری چگونه می تواند به یک شرکتی که هنوز هویتی برای خود ندارد اعتماد کند؟

شرکت های بزرگی چون گوگل، اپل، آدیداس و شرکت های معروف دیگر بیشترین موفقیت خود را مدیون تابلو شرکت خود هستند. اگر این شرکت ها تابلو های تبلیغاتی خود را در سراسر جهان نشر نمی دادند چگونه می توانستند به معروفیت برسند؟

شاید بارها با افرادی مواجه شده باشید که تا چند سال پیش هنوز نمی دانستند شرکت اپل و ایفون چه مارک و نماد تجاری دارند. اگر هر یک از این شرکت ها از تابلو خاص خود برای معرفی هویتشان استفاده نمی کردند، همچنان در بی هویتی به سر می بردند.

شرکت های تازه تاسیس نیز دقیقا همین مشکل را دارند. اگر شما قصد احداث یک شرکت را دارید باید ابتدا اقدام به تهیه و ساخت تابلو شرکت نمایید. زیرا این تابلو دقیقا حکم شناسنامه شرکت شما را دارد.

برخی دفاتر ثبت شرکت ها در ایران یکی از شرایط ثبت شرکت را برند و نام تجاری آن دانسته اند. یعنی یک شرکت باید حتما دارای نام تجاری و یا برند خاص باشد تا دفتر ثبت شرکت ها به آنها مجوز تاسیس شرکت دهد.

از طرف دیگر از نظر حقوقی این تابلو شرکت قابل خرید و فروش می باشد. زیرا تابلو هویت شرکت است. پس زمانی که شخصی اقدام به خرید سهام از یک شرکت تجاری می کند، در اصل هویت این شرکت را از ان خود می کند.

اگر یک شرکتی با نام تجاری خاص در ایران به ثبت برسد، دیگر توسط هیچ شخص دیگری امکان ثبت این نام تجاری ممکن نخواهد بود. شما می توانید حتی با استفاده از تابلو هویت شرکت خود، اقدام به گرفتن وام های بزرگ برای گسترش فعالیتتان نمایید. زیرا شرکت ها دارای شخصیت حقوقی بوده و همچون انسان ها حقوق طبیعی نیز دارند.

نکاتی مهم برای ثبت سفارش تابلوی شرکت

طراحی که برای تابلو شرکت انجام می شود، با طراحی تابلوهای مغازه متفاوت است. طراحی این تابلو برای افرادی که تابلوسازی انجام می دهند تا حدودی دشوار می باشد.

استاندارد خاصی برای طراحی تابلوهای شرکت در نظر گرفته می شود. تابلو های شرکتی باید زیر مجموعه هویت سازمان یا برند باشند و از رسمیت بیشتر نصب به سایر المانهای تبلیغاتی برخوردار باشند. به همین دلیل برای تابلوسازی شرکت ها، می توانید ایده های خلاقانه ای را ارائه دهید. در انتخاب رنگ تابلوهای شرکت باید دقت زیادی داشته باشید. اینکه رنگ تابلو با معماری ساختمان شرکت هماهنگ باشد بسیار مهم است.

توجه به برند بوک و خصوصیات گرافیکی برند در طراحی تابلوهای شرکتی مهم است و طراح تابلو میبایست از دانش بازاریابی و تبلیغات مطلع باشد.

call to tablo diba

عوامل اصلی تاثیر گذار د رانتخاب تابلو شرکت

  • توجه به محیط نصب تابلو و انتخاب ابعاد مناسب با پیام تابلو
  • تعیین میزان و نوع نوشته های تابلو و توجه به لوگو و روشهای ارتباطی با شرکت
  • انتخاب رنگ مناسب با شرکت
  • انتخاب روش ساخت مناسب با تابلوهای شرکتی
  • توجه به هویت برند و انتقال مفاهیم پایه ای بازاریابی در تابلو
  • کیفیت ساخت مناسب و هم راستا باشرکت