تابلو اکسپرس

تابلو اکسپرس نمایش دهنده سرعت و عجله در تبلیغات

تابلوهای اکسپرس با طراحی‌های جذاب و تکنولوژی نورپردازی، محصولات، خدمات و رویدادها را بازتاب می‌دهند. به وسیله آن‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند به‌طور جذاب، پیام‌های خود را به مخاطبان منتقل و توجه آن‌ها را جلب کنند.

ما در مجله دیبا، قصد داریم، درباره تابلو اکسپرس، مزایا و معایبش و شیوه نصب آن با شما صحبت کنیم. پس همچنان همراه ما باشید.

منظور از تابلو اکسپرس چیست؟

تابلو اکسپرس یک نوع تابلو تبلیغاتی است که در آن از حروف برجسته برای نمایش نام و نشان کسب‌و‌کار استفاده می‌کنند. حروف برجسته آن از مواد مختلفی همچون فلز، پلاستیک و چوب ساخته‌شده و می‌توانند به صورت تک‌رنگ، چند‌رنگ یا نورانی باشند.

تابلوهای اکسپرس در مقایسه با سایر انواع تابلوهای تبلیغاتی، مانند تابلوهای LED، هزینه کمتری دارند و می‌توانند در مدت زمان کوتاه‌تری ساخته شوند.

مزایا و معایب تابلو اکسپرس چیست؟

در این قسمت به مزایا و معایب تابلو اکسپرس‌ها اشاره می‌کنیم:

1. جلب توجه؛

تابلوهای تبلیغاتی اکسپرس، به‌خصوص اگر با استفاده از تکنولوژی‌های نورپردازی یا دیجیتال ساخته می‌شوند، قادر به‌جذب توجه عبورکنندگان و گذران از محل تبلیغات هستند.

2. افزایش آگاهی؛

تابلوهای اکسپرس، به کسب‌و‌کارها کمک می‌کنند تا اطلاعات مهم خود را مانند محصولات، تخفیف‌ها، رویدادها و غیره به مخاطبان منتقل کنند.

3. تبلیغات پویا؛

از دیگر مزایای تابلو اکسپرس، می‌توان به استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، پویا و تغییرپذیر آن اشاره کرد.

· هزینه‌های گزاف؛

اولین ایرادی که می‌توان در کنار مزایای تابلو اکسپرس به آن اشاره کرد، هزینه‌های گزاف ساخت و حفظ آن است.

· محدودیت مکان؛

مکان قراردادن تابلوهای اکسپرس محدود هستند و هرجایی نمی‌توان آن‌ها را نصب کرد.

· خستگی بصری؛

تابلو اکسپرس، با تکرار مداوم، ممکن است؛ موجب خستگی بصری در افراد شود.

تابلوی تبلیغاتی
اگر به‌دنبال تابلوی تبلیغاتی با قابلیت دید زیاد، تنوع در طراحی، دوام و ماندگاری بالا هستید، تابلو اکسپرس انتخاب مناسبی است.

چگونه تابلوهای اکسپرس را نصب می‌کنند؟

برای نصب تابلو اکسپرس مراحل زیر را باید طی کنید:

1. انتخاب نوع تابلو اکسپرس؛

تابلوهای اکسپرس در انواع مختلفی از مواد، مانند فلز، پلاستیک و چوب ساخته می‌شوند و می‌توانند به صورت تک‌رنگ، چند‌رنگ یا نورانی باشند. نوع تابلو اکسپرس که انتخاب می‌کنید، به عوامل مختلفی مانند بودجه، نیازهای کسب‌و‌کار شما و محل نصب تابلو بستگی دارد.

2. اندازه‌گیری محل نصب تابلو اکسپرس؛

قبل از نصب تابلو اکسپرس، محل مورد نظر را به‌دقت اندازه‌گیری کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا تابلویی با اندازه مناسب انتخاب کنید و از نصب نامناسب تابلو جلوگیری می‌کنید.

3. آماده‌سازی سطح محل نصب تابلو؛

اگر سطح محل نصب تابلو ناصاف یا نامناسب است، باید آن را قبل از نصب آماده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا تابلو محکم و ایمن نصب شود.

4. نصب تابلو اکسپرس؛

برای نصب تابلو، باید از پیچ‌ها و رولپلاک‌های مناسب استفاده کنید. همچنین باید مطمئن شوید که تابلو به‌درستی نصب شده و از تکان خوردن یا افتادن آن جلوگیری می‌کند.

5. راه‌اندازی تابلو.

اگر تابلو شما نورپردازی دارد، باید آن را قبل از استفاده راه‌اندازی کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که تابلو به درستی کار می‌کند و نور آن مناسب است.

تابلو اکسپرس
اگر تابلو اکسپرس را خودتان نصب می‌کنید، حواس‌تان باشد که از دستورالعمل‌های سازنده پیروی می‌کنید.

و اما سخن آخر…

در این مقاله سعی کردیم درباره تابلو اکسپرس به‌صورت کامل و جامع با زبانی ساده، اطلاعات کافی در اختیارتان بگذاریم.

چنانچه‌؛ شما مطالب بیشتری در این زمینه می‌دانید، می‌توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات با ما در میان بگذارید و در پویایی این مبحث، به ما کمک کنید. پیشاپیش از همکاری‌تان سپاس‌گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس