تابلو پولکی نهایت درخشندگی

امروزه با بهره گیری از تکنولوژی و رونق کسب و کار های جدید، همه در فکر این هستند که چگونه کسب و کار خود را در میان بقیه چشمگیر تر و خاص تر به نمایش بگذارند، از همین رو داشتن یک تابلو تبلیغاتی مناسب به این امر کمک شایانی می کند. با توجه به اینکه نصب هر تابلوی تبلیغاتی بالای سردر یا مغازه و فروشگاه نیازمند یک بستر جذاب و چشمگیر است، تابلو پولکی می تواند گزینه خوبی برای بستر حروف برجسته باشد.

ممکن است به این مطالب علاقه مند باشید: تابلو ال ای دی ثابتتابلو مغازهتابلو شرکتتابلو راهنما

این نوع تابلو ها از پنل های 30 در 30 سانتی متر ساخته می شوند که روی آنها دایره های پولکی شکل در ابعاد و اندازه های متفاوت و تنوع رنگی بالا مونتاژ می شوند. خاصیت اصلی تابلو پولکی این است که در اثر وزش باد حرکت می کند و با انعکاس نور خورشید جلوه بسیار زیبایی را به تابلو می بخشد.

تابلو پولکی

جنس این تایل های پولکی از پلاستیک نرم می باشد که توسط فنر های فلزی به زمینه پنل ها متصل می شوند و به شکل های مختلفی مثل مربع یا دایره و رنگ بندی های متنوع ساخته و به بازار عرضه می شود.

مونتاژ حروف برجسته بر روی تابلو پولکی به بیشتر دیده شدن کلی تابلو تبلیغاتی شما کمک میکند. از آنجایی که تابلو پولکی رنگ های بسیار متنوع و چشمگیری دارد باعث می شود که برند یا خدمات شما بیشتر دیده شود و مراجعین حضوری توجهشان نسبت به محل نصب این تابلو پولکی بیشتر جلب شود.

اجرای تابلو پولکی یکی از مدرن ترین و به روز ترین متد های اجرای تابلو های تبلیغاتی است و به دلیل تنوع بالا و چشم نواز بودن تاکنون بازخورد بسیار خوبی را هم از طرف متقاضیان داشته است.

تابلو پولکی نه تنها با انعکاس نور خورشید در روز بلکه با بهره گیری از نور های مخفی و پروژکتور ها در شب هم جلوه خاصی میگیرند و مانند موج با هر نسیمی به حرکت در آمده و زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

call to tablo diba
تابلو پولکی تابلو سازی دیبا
نمونه تابلو پولکی اجرا شده توسط تابلو سازی دیبا

مزایای تابلو پولکی

1- چشمگیر بودن و زیبایی منحصر به فرد

2- بستر مناسب برای انواع حروف برجسته

3- قابلیت حرکت با وزش باد و انعکاس نور خورشید

4- قابلیت نورپردازی در شب

5- قابلیت نصب آسان

تابلو پولکی تابلوسازی دیبا
تابلو پولکی با حروف برجسته

پولکی ویژه مراسم و دکور با قیمت مناسب و نصب آسان

با توجه به اینکه استفاده از تابل پولکی تابلوسازی در مراسم کمی مشکل است و نیاز به نصب و زیر سازی دارد پرده پولکی جایگزین مناسبی برای این کاربرد است.

پرده پولکی

پرده پولکی به آسانی قابل نصب و جابجایی است و همان درخشندگی و چشم نوازی پولکی را برای شما فراهم می آورد.

پرده پولکی مناسب برای تم تولد و ویترین مغازه
پرده پولکی نقره ای و طلایی در ویترین

تابلو پولکی مناسب برای چه کسب و کار هایی است ؟

با توجه به خاص بودن این نوع تابلو مناسب کسب و کار هایی است که در آن دیده شدن و جلب توجه مخاطب بسیار اهمیت دارد. استفاده اصلی این نوع تابلو در مد و فشن است اما می تواند در رستوران ها، فست فود ها، گل فروشی و شیرینی فروشی ها و … از جمله مخاطبانی هستند که تابلو پولکی می تواند برای کسب و کار آنها مفید باشد.

تابلو پولکی
ساخت ماکت تبلیغاتی هایپ
ساخت ماکت تبلیغاتی تک ماکارون