طراحی و تولید انواع تابلو مغازه کامپوزیت، حروف برجسته و ترموود

شهرها همیشه دنیایی از رنگ و جاذبه بوده اند. اما به نظر شما چه عواملی منجر به این همه زیبایی و جذابیت در تابلو مغازه شده است.مسلما نمای ساختمان ها را اگر نادیده بگیریم، بزرگترین نقطه ی جاذبه در شهرهای بزرگ را می توانیم تابلو مغازه به شمار آوریم.

تابلو سازی جان جدیدی به نمای شهر ها داده است. در این میان نقش تابلو مغازه پر رنگ تر است.

تابلو مغازه در روز و شب

تابلوهایی در رنگ ها، اندازه ها و طرح های مختلف. توسط تابلو سازی دیبا . هر یک از این تابلوها همچون نشانگری بر سر راه ما قرار گرفته اند، تا در زمان احتیاج به راحتی محل مورد نظرمان را پیدا کنیم. معمولا تابلو های مغازه در قالب ها و تنوع های مختلفی دیده می شوند. اما باید در بیانی کلی بگوییم، تابلو مغازه ها نمایان گر حرفه و صنعتی هستند که مغازه دار به آن مشغول است.

زمانی که شما یک تابلو را مشاهده می کنید می توانید بفهمید مغازه دار به چه حرفه ای مشغول است. به نوعی می توانیم بگوییم داشتن یک تابلو زیبا یکی از راه های معرفی کسب و کار خواهد بود. شما با نصب یک تابلو بر سر در مغازه ی خود به نوعی شناسنامه ی کاریتان را در دیده عموم قرار می دهید.

تصور کنید اگر یک مغازه ای دارای تابلو نباشد آیا قابل شناسایی است؟ یا این که کسی متوجه ی وجود داشتن این مغازه می شود؟ خیر ممکن نیست. می توانیم به صراحت بیان کنیم که اگر تابلو مغازه وجود نداشته باشد شما هرگز نمی توانید در کسب و کار به موفقیت برسید. 

call to tablo diba
تابلو مغازه جدید

از طرف دیگر تاریخچه ی صنعت تابلو سازی به اواخر قرن هجدم باز می گردد. در آن زمان مردم برای این که خانه های خود را علامت گذاری کنند بر سردر خانه هایشان علامت هایی را به عنوان شماره نصب می کردند. با پیشرفت تکنولوژی و همچنین روابط اجتماعی، شهرها گسترش یافتند.

مردم برای این که بتوانند به راحتی اقدام به تبادل کالا نمایند، دست به ساختن مغازه های متعددی زدند. این پیشرفت جهانی روز به روز ما را به نصب تابلو مغازه بیشتر نیازمند نمود. از این رو صنعت تابلو سازی نیز رونق فراوانی یافت.

پس از این دوره برای تبلیغ مغازه ها معمولا از چاپ تراکت، آگهی در روزنامه و یا از طریق معرفی مغازه در رادیو و تلویزیون استفاده می شد. اما قطعا در کسب و کار نتوانست رونق زیادی ایجاد کند. مردم هر روز در خیابان ها در حال گشت و گزار هستند. اما شاید تعداد کمی از این افراد اقدام به مطالعه روزنامه و یا گوش سپردن به رادیو و تلویزیون نمایند.

از این رو تابلو مغازه که در معابر نصب می شد می توانست یک روش عالی برای تبلیغ به شمار آید. حتی اگر کسی به قصد یافتن مکانی به خیابان می رفت با مشاهده ی تابلو به یاد کار دیگری می افتاد که فراموشش کرده بود. از این رو تابلو ها بسیار موثر و حائز اهمیت شدند.

حروف فوق درخشان تابلو سازی دیبا

تابلو مغازه برجسته در ابعاد و تنوع های گوناگون

تابلو مغازه یکی از راه های تبلیغاتی می باشد که به نوعی هویت شغلی شما را بیان می کند. معمولا این تابلوها به شکل های مختلفی تهیه می شوند. یکی از این نمونه ها تابلو های برجسته مغازه ها هستند. حتما بارها و بارها در خیابان با این دست تابلو ها مواجه شده اید. به نظر شما تابلو مغازه برجسته فرقی با تابلو های معمولی دارد؟ مسلما می توانید فرق آنها را به راحتی تشخیص دهید.

یک تابلو برجسته می تواند بیشتر برای مشتری جلب توجه کند. علاوه بر آن این تابلو ها به دلیل استفاده از شب نماهای داخل آن، هم در روشنای روز و هم در تاریکی شب به راحتی قابل تشخیص و دیده شدن هستند. برای ساخت تابلو مغازه برجسته باید ابتدا طرحی زیبا که نشان گر صنعت شما می باشد تهیه نمایید.

تابلو مغازه شیک

نمونه هایی از طراحی اختصاصی تابلوی مغازه

با توجه به  گسترش روشهای جدید تابلو سازی دی مواردی که  کارفرما درخواست طراحی سفارشی تابلوی مغازه داشته باشند. پس از انعقاد قرارداد و مراجعه کارشناس طراحی اختصاصی تابلو ها انجام میشود. در این نوع تابلو ها ممکن است روشهای ترکیبی از انواع ساخت نما و حروف استفاده شود. و محاسبه هزینه اجرای تابلو پس از تایید طرح انجام میشود.

نمونه هایی از طراحی اختصاصی تابلوی مغازه را در ادامه میبینید:

 

طراحی ویژه و خاص تابلو کامپوزیت مغازه
طراحی خاص تابلو مغازه
ظراحی اختصاصی تابلوی کامپوزیت
طراحی اختصاصی تابلو مغازه کامپوزیت و چنلیوم
ظراحی اختصاصی تابلو مغازه فست فود لاسوگاسی و نئون
طراحی اختصاصی تابلوی مغازه پاسداران

تابلو سازی شاید به نظر خیلی از افراد کاری آسان باشد اما زمانی که به ظرافت در ساخت تابلو ها دقت می کنیم، متوجه می شویم یک تابلو ساز باید طراحی حرفه ای و خلاق باشد.از این رو نمی توانیم به راحتی از آسانی این کار صحبت کنیم. این مسئله را فراموش نکنید که تابلو مغازه برجسته، یک خلاقیت عالی در معرفی برند شما است. پس در مورد نوع طرح انتخابی خود خلاقیت زیادی به خرج دهید.

انواع تابلو مغازه جدید 

برای بازدید از تابلو های جدید روز دنیا، کافیست به وب سایت ما مراجعه نمایید. ما برای شما انواع تابلو های زیبای دنیا را به نمایش می گذاریم. شما می توانید با مشاهده هر یک از این تابلو ها با طراحی های منحصر به فرد جهان آشنا شوید. طراحی هایی که توسط ماهر ترین استادان طراحی تابلو ارائه گردیده است. 

برای بازدید از برخی نمونه های تابلو مغازه جدید می توانید به گالری ما در لینگ زیر مراجعه نمایید.

تابلو مغازه چوبی و خصوصیات آن

اگر به دنبال نصب تابلوهای کلاسیک برای مغازه خود می گردید ما به شما تابلوهای چوبی را پیشنهاد می دهیم. حتما با خودتان می گویید تابلو های چوبی عمر مفید زیادی ندارند. اما باید به شما بگوییم سخت در اشتباه هستید. تابلو مغازه چوبی به دلیل استفاده از چوب ترمو از مقاومت بالایی برخوردار است. چوب ترموود از درخت کاج تهیه می شود. 

این چوب ها را نیم سوز می کنند و به همین دلیل از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارهستند. علاوه بر آن استفاده از تابلو مغازه چوبی نمای زیبایی دارد و معمولا در مکان های مختلفی استفاده می شود. چوب های ترمو در کشور فنلاند تولید می شوند. رنگ های متنوعی داشته و در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاوم هستند. 

شما به راحتی می توانید از این چوب برای تابلو مغازه استفاده کنید و با استفاده از حروف استیل به صورت برجسته به تبلیغ مغازه ی خود بپردازید. حس گرم و صمیمی که این تابلو ها به انسان می دهد می تواند قدرت فوق العاده ای در جذب مشتری داشته باشد. 

طراحی و تولید تابلو شیرینی فروشی تیک و تیک کامپوزیت و حروف برجسته استیل

 

جهت مشاهده نمونه تابلو مغازه اجرا شده توسط تابلو سازی دیبا اینجا کلیک کنید.

تابلو مغازه کار لوکس و تمیز

قیمت تابلو چوبی سردر مغازه ها

همانطور که اشاره نمودیم چوب های ترمو در کشور فنلاند تولید می شوند. این چوب ها به دلیل داشتن کیفیت بالا معمولا از قیمت فوق العاده بالایی برخوردار هستند اما شما می توانید به راحتی با استفاده از چوب های ترمو ساخت چین و یا کشور خودمان ایران، این هزینه ها را به حداقل برسانید. 

درست است که چوب های ساخت ایران و چین از کیفیت چوب های فنلاندی برخوردار نیستند اما دست کمی از آنها نیز ندارند. پس با اطمینان خاطر می توانید از این چوب ها برای ساخت تابلو مغازه چوبی خود استفاده نمایید.

مورد دیگری که در قیمت تابلو چوبی تاثیرگذار است استفاده از چلنیوم و یا استیل برای حروفی می باشد که بر روی این تابلو ها نصب می گردید. چلنیوم به دلیل داشتن تنوع بالا قیمت متفاوتی نیز دارد. اما از طرف دیگر نورپردازی این طرح های تولید شده توسط چلنیوم می باشد که ممکن است برای شما هزینه ی هنگفتی به بار آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتری می توانید با مشاورین ما در تابلو سازی دیبا ارتباط برقرار نموده و کسب اطلاع نمایید.  

تابلو مغازه خاص

مشخصات کلی تابلوی مغازه چلنیوم 

تابلوهای چلنیوم در اصل به کشور اسپانیا باز می گردد. تابلوهای چلنیوم که در کشورهای اسپانیا و تایوان تولید می شوند دارای ضخامت بالایی هستند. به همین دلیل بهتر از چلنیوم های ساخت چین بوده و مرغوبیت بیشتری دارند.

شما می توانید به راحتی جنس چلنیوم ها را تشخیص دهید. زیرا لبه ی جنس های چینی به شدت نازک بوده و انعطاف پذیر است. شما می توانید از این چلنیوم ها برای ساختن حروف طراحی شده بر روی تابلو مغازه استفاده کنید.معمولا در تابلوهای چلنیوم از لامپ های LED استفاده می کنند تا نورپردازی عالی داشته باشد.

یک تفاوت بزرگ میان تابلو مغازه چلنیوم با دیگر تابلو ها وجود دارد، آن هم حروف سه بعدی چلنیوم می باشد. حروف بر روی این تابلوها به صورت جداگانه شکل داده می شود و یک محفظه ی مجزا دارد. در اصل چلنیوم آلیاژی سبک وزن است و به راحتی زنگ نمی زند.

از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر از آن بر روی تابلو مغازه ی خود استفاده نمایید. شفافیت و زیبایی این تابلو ها در شب چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. با کمترین هزینه بهترین تبلیغ را برای مغازه ی خود داشته باشید. از طرف دیگر نگرانی بابت از بین رفتن رنگ این تابلو در گذر زمان را نیز ندارید. زیرا چلنیوم ماندگاری فوق العاده بالایی دارد.

تابلو مغازه رغالی تابلوسازی دیبا

تابلو مغازه چلنیوم و تنوع نوعی آن

تابلو مغازه چلنیوم در انواع مختلفی تهیه می شود. از جمله ی این تابلو ها می توانیم به چلنیوم ساده، چلنیوم پلکسی دوبل، چلنیوم RGB، چلنیوم فول کالر، چلنیوم پانچ، چلنیوم کریستال، و چلنیوم طلایی اشاره نماییم.

هر یک از این تابلو های چلنیوم ویژگی های خاص خود را دارند. از نظر من تابلو های چلنیوم کریستال و پانچ به دلیل داشتن دانه های کریستال و شکست نوری که در این تابلو ها ایجاد می شود، مناسب ترین تابلو مغازه هستند.

تابلو مغازه اگر دارای شفافیت باشد می تواند بیشتر بیننده را به سمت خود جذب نماید. البته بسته به نوع مغازه و صنعت معرفی شده نیز دارد. اگر قصد دارید برای یک رستوران تابلو بسازید حتما به شما استفاده از چلنیوم کریستال را توصیه می کنیم.

عکس تابلو مغازه چلنیوم در طرح های مختلف

تابلو مغازه چلنیوم را می توانیم یکی از شیک ترین تابلو ها به شمار آوریم. مخصوصا تابلوهایی که با چلنیوم کریستالی ساخته می شوند. شفافیت و نور پردازی این تابلو ها در شب چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

شما می توانید برای مشاهده ی انواع طرح های تابلو با چلنیوم به بخش گالری وب سایت ما مراجعه نمایید. ما برای شما انواع تابلوهای زیبا با جدیدترین متد روز دنیا را در این گالری جمع نموده ایم.

حروف لاس وگاسی در تابلو سازی دیبا

تابلو مغازه در شب و میزان نورپردازی آن

حتما متوجه این موضوع شده اید که دیده شدن تابلو در شب یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو مغازه است. زیرا در تاریکی خیابان ها هیچ تابلویی قابل مشاهده نیست. این مسئله ممکن است رونق کسب و کار شما را با مشکل مواجه کند. 

زمانی که اقدام به ساخت تابلو مغازه در شب می کنید باید به برخی موارد توجه بسیاری داشته باشید. این که یک تابلو در شب باید چه میزان درخشندگی داشته باشد، یا چگونه و از چه طریق تغذیه شود بسیار حائز اهمیت است. هر کسی نمی تواند همه ی این موارد را به درستی مورد بررسی قرار دهد.

حتما بارها مشاهده نموده اید که برخی از تابلو های مغازه قطعی برق دارند و یا در شب از نورپردازی کمی برخوردار هستند. همه ی این موارد را باید از استاد تابلو ساز پرس و جو کرد. زیرا اگر یک فرد در ساخت تابلو مغازه در شب استاد نباشد نمی تواند از پس این مسائل به راحتی بر بیاید.

کارشناسان ما در تابلو سازی دیبا همگی دوره های استادی را گذرانده و می توانند با خلاقیت و مهارت خارق العاده ای اقدام به ساخت تابلوی مورد نظر شما نمایند. 

تابلو غذای شرقی ژاپنی چینی نودل

ویژگی های تابلو مغازه فست فود

بیش از نیمی از مردم دنیا به غذاهای فست فودی علاقه مند هستند. از این رو هر کجا با تابلو مغازه فست فودی روبه رو می شوند، قدرت کنترل خود را از دست می دهند. حال تصور کنید اگر این تابلو زیبایی های خاصی داشته باشد تا چه حد می تواند مشتری را به سمت خود جذب کند.

اگر شما برای مغازه فست فودی خود از تابلویی ساده استفاده کنید، شاید مشتری های کمتری به سمت شما جذب نماید. اما استفاده از تابلو های چوبی با حروف چلنیوم فوق العاده شیک و عالی می باشد. شما با استفاده از طرح چوب به مشتری این مسئله را می فهماند که محیط فست فودی شما بی نهایت گرم و دوستانه است. 

از طرف دیگر استفاده از حروف چلنیوم چشم هر بیننده ای را به سمت مغازه ی شما جذب می کند. هر دوی این روشها در تهیه ی تابلو مغازه فست فود می تواند رونق بیشتری به مغازه ی شما دهد. شاید هزینه ی ساخت تابلو برای شما کمی گران تمام شود، اما شک نکنید این هزینه از دست نخواهد رفت و مسلما در رونق کسب و کار شما تاثیر گذار خواهد بود.

تابلوی شما باید به گونه ای ساخته شود که بیشترین بیننده را به سمت خود جذب نماید. پس حتما در انتخاب و نصب تابلو مغازه ی خود دقت و حساسیت بسیاری به خرج دهید.  شما با یک اشتباه می توانید کسب و کار خودتان را به خطر بیاندازید. بازار رقابت بسیار داغ است. از دیگر رقبا عقب نمانید. 

تابلو خلاقانه و بدون محدودیت در تابلو سازی دیبا

طراحی های خاص برای تابلو مغازه خاص

برخی مغازه ها باید دارای تابلو های خاصی باشند. تصور کنید قصد دارید هویت خود را برای مردم یک منطقه و یا جامعه نشان دهید. اولین مسئله ای که به ذهنتان خطور می کند چه می تواند باشد؟ درست است، اولین مسئله نشان دادن درست نقاط مثبت هویت شماست. 

تابلو مغازه نیز دقیقا همچون حرکت شما برای شناساندن هویتتان است. از این رو شما باید در طراحی و انتخاب تابلو نقاط مثبت و خاص مغازه ی خود را به نمایش بگذارید. باید به این مسئله توجه نمایید که محیط مغازه ی شما مدرن است یا کلاسیک، صنعتی است یا سنتی هر یک از این موارد می تواند طراحی های خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشد. 

اگر شما برای یک رستوران سنتی از تابلو مغازه کلاسیک استفاده کنید، به نظرتان هارمونی زیبایی به دست خواهد آمد؟ خیر ممکن نیست. زیرا هویت خود را به نحو دیگری به مخاطب شناسانده است. همچون یک دروغی بزرگ که آرامش و صمیمیت را از شما دور خواهد کرد. 

این که برای تابلو مغازه خود از چه متریالی باید استفاده شود، یا چه سبک طراحی گرافیکی و یا صنعتی مناسب مغازه ی شما می باشد را باید به دست یک کاردان بسپارید. یک طراح خبره در این زمینه مسلما می تواند کمک شایانی به شما نماید.

طرح تابلوهای مغازه تان را به طراحان مجرب و خبره ما در تابلو سازی دیبا بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

تابلو پلکسی

تابلو مجتمع تجاری تابلو پاساژ 

بار ها و بارها از مقابل مجتمع های تجاری و پاساژ های بزرگ رد شده اید. حتما دقت کرده اید که تابلو های نصب شده بر سر در این مجتمع ها دارای چه ویژگی هایی هستند. تابلوهایی بزرگ و بسیار روشن. دلیل بزرگی این تابلو ها این است که از مسیری دور نیز قابل مشاهده باشد.

جذابیتی که تابلو های پاساژ ها دارند در این است که حتی ممکن است از خانه ی شما نیز قابل رویت باشند. در حالی که تابلو مغازه را فقط می توانید در مسیر حرکت و در ابعادی کوچک رویت نمایید. بزرگی و روشنایی تابلو های مجتمع تجاری می تواند باعث شود همیشه در معرض دید عموم قرار گیرند.

از این رو افراد به صورت ناخودآگاه درگیر این می شوند که این تابلو متعلق به کجاست؟ و یا این که باید حتما به این محل مراجعه کنند. پس نصب تابلو بر روی سر در ساختمان پاساژها و مجتمع های تجاری به اندازه نصب تابلو مغازه از اهمیت برخوردار هستند. ما در تابلو سازی دیبا برای شما بهترین نمونه های تابلو پاساژ را ارائه خواهیم کرد.

اگر یک مجتمع تجاری بدون هیچ گونه تابلویی افتتاح شود به نظر شما می تواند مشتری جذب کند؟ به نظر من نام یک مجتمع نیز همچون تابلو مغازه، هویت آن مجمع را مشخص می کند.

هم اکنون به ما تماس بگیرید