طراحی و تولید انواع تابلو مغازه کامپوزیت، حروف برجسته و ترموود

شهرها همیشه دنیایی از رنگ و جاذبه بوده اند. اما به نظر شما چه عواملی منجر به این همه زیبایی و جذابیت در تابلو مغازه شده است.مسلما هم تراز نمای ساختمان ها و شهرسازی، نقطه ی جاذبه در شهرهای بزرگ را می توانیم تابلو مغازه به شمار آوریم.

تابلو سازی جان جدیدی به نمای شهر ها داده است. در این میان نقش تابلو مغازه پر رنگ تر است.

تابلو مغازه در روز و شب

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

در ادامه مطلب قصد داریم شما را با انواع جدید تابلو مغازه آشنا کنیم . همه اطلاعاتی که جهت سفارش تابلو مغازه نیاز دارید را برای شما گرد آوری کرده ایم.

تابلو مغازه در تنوع رنگ و اندازه های مختلف توسط تابلو سازی دیبا تولید می شوند. هر یک از این تابلوها همچون نشانگری  نمایان گر حرفه و صنعتی هستند که مغازه دار به آن مشغول است.

تابلو مغازه باید در یک نظر به شما بگوید مغازه داربه چه حرفه ای مشغول است. داشتن تابلو مغازه اصولی یکی از مهمترین  روشهای معرفی کسب و کار است. تابلو سردر مغازه به نوعی شناسنامه  کاریتان را در دیده عموم قرار می دهد.

فهرست مطالب صفحه

  • انواع تابلو مغازه برای محیط بیرونی
  • انواع تابلو مغازه برای محیط داخلی مغازه
  • شرح مختصر روشهای ساخت حروف برجسته
  • چگونه تابلو مغازه خاص داشته باشیم؟
  • اجزای اصلی تابلو مغازه
  • مدلهای تابلو مغازه جدید
  • ساخت و سفارش تابلو مغازه
تابلو مغازه جدید
call to tablo diba

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

انواع تابلو مغازه جهت استفاده سردر و محیط بیرون

برخی از انواع تابلو مغازه جدید  که شما می توانید برای سر در مغازه خود خریداری کنید عبارت است از :

تابلو مغازه حروف برجسته

تابلو  مغازه با حروف برجسته

استفاده از حروف برجسته و نورپردازی داخل حروف در تابلو مغازه از پر کاربردترین نوع تابلو ها در طول تاریخ تابلو سازی بوده است. پیشرفت روشهای ساخت حروف برجسته و استفاده از دستگاههای جدید در این صنعت باعث شده که هم تنوع محصولات گسترده شود و هم قیمت ساخت تابلو حروف برجسته کاهش یافته. همین امر موجب گسترده شدن استفاده از این تابلو در مغازه ها و مراکز تجاری شده است. انواع رایج حروف برجسته مثل چنلیوم، استیل، فلزی، پانچی و غیره هم اکنون در دسترس است. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص حروف برجسته تابلو سازی ارائه میگردد.

تابلو مغازه کامپوزیت

تابلو مغازه کامپوزیت

استفاده ازکامپوزیت در ساخت تابلو مغازه متداول است. کامپوزیت ورق آلومینیومی است که با مواد پلی ارتان تقویت شده و روکش رنگی دارند. کامپوزیت ها در رنگهای متنوعی به بازار ارائه می شوند. نحوه حجم سازی با کامپوزیت بستگی به طرح تابلو دارد. ورق کامپوزیت با چهارچوب آهنی که پشت آن کشیده می شود تقویت شده و به شکل و ابعاد مورد نظر میرسد. توجه داشه باشید که ورق کامپوزیت با کیفیتهای مختلفی در بازار عرضه می شود که موجب اختلاف قیمت در اجرای آن میشود. شکل و ابعاد تابلو مغازه نیز در اجرای کامپوزیت و قیمت اجرای آن تاثیر دارد.

تابلو مغازه عمودی گرد دو طرفه

تابلو عمودی دو طرفه

تابلو های عمودی که نوع تابلوی گرد دو طرفه آن بسیار متداول است. به عنوان مکمل تابلو مغازه اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. کارکرد اصلی این تابلو اطلاع رسانی به عابر پیاده و کسانی است که در پیاده رو رفت آمد می نمایند. ابعاد استاندارد این نوع تابلو ها 40 سانتیمتر است. با توجه به محل قرار گیری تابلو مغازه عمودی نیازی به تهیه تابلو در ابعاد بزرگتر وجود ندارد.

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو مغازه پانچ متال

تابلو مغازه پانچ متال استرچ متال و اکسپندد

این روش که برای ساخت تابلو مدرن مغازه استفاده می شود. این روش که در تابلو مغازه جدید مورد استفاده قرار میگیرد. در نمای تابلو با استفاده از دستگاههای سی ان سی و لیزر نقوش متناسب با تابلو مغازه خاص طراحی و اجرا میشود. این نوع از تابلو مغازه علاوه بر روشنایی حروف میتواند از روشنایی نمای پشت حروف هم برخوردار باشند. برخی از این ورق ها به صورت پیش ساخته در دسترس هستند که اصطلاحا به آنها پانچ متال گفته می شود. استفاده از این تکنیک در تابلو مغازه نیاز به مهارت های سطح یک تابلو سازی دارد و ساخت آن توسط همه تابلو سازها میسر نیست. برای افرادی که تابلوهای خاص و دیده نشده را می پسندند این روش کاربرد دارد.

تابلو مغازه پولکی

تابلو مغازه پولکی

استفاده از تایل پولکی در نمای تابلو مغازه می تواند از جلب توجه بالایی برخوردار باشد. هر تایل پولکی از 100 پولک ساخته شده که بر روی تایل معلق هستند و وزش باد حرکت و درخشندگی خاصی به آنها می بخشد. مهمترین حسن استفاده از این روش جلب توجه زیاد و زیبایی و درخشش و قیمت مناسب آن است و عیب اصلی این روش عدم امکان شستشو و دوام کم پولکها در برابر آفتاب است که باعث می شود این نوع تابلو ها در دوره های 2 ساله نیاز به بازسازی داشته باشند. این روش برای تابلو سالن زیبایی و تابلو رستوران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

تابلو مغازه لاسوگاسی

تابلو مغازه سبک لاس وگاسی

اصطلاح تابلو مغازه لاس وگاسی به سبک خاصی از تابلو ها گفته میشود که اولین بار در لاس وگاس آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است. این نوع تابلو ها دارای لامپهای نور متعدد و نئون های زیاد هستند و نورپردازی خاصی را ایجاد میکنند. استفاده از این سبک تابلو ها در ایران به خصوص در تابلو فست فود و تابلو های تزئینی مراکز هنری و تاتر مورد استفاده قرار میگیرد. این تابلو ها معمولا ترکیبی از حروف برجسته ای هستند که داخل حروف لامپ کار شده و خطوط نئون سطح تابلو و سایر ترکیبات نورپردازی نئون

تابلو مغازه فکسی فیس قرمز

تابلو فلکسی فیس یا بنر مغازه

بنر و فلکسی فیس دو نوع پارچه مصنوعی مخصوص چاپ هستند که در تابلو مغازه مورد استفاده قرار میگیرد. تابلو بنر قابلیت نور پردازی از پشت را ندارد اما تابلو فلکسی فیس مغازه قابلیت نورپردازی از پشت را دارا میباشد. این نوع تابلو ها با سیستم های روشنایی مختلفی ارائه میگردند. قیمت این تابلو ها بستگی به کیفیت پارچه کیفیت چاپ و نوع نوری دارد که برای روشنایی آن استفاده میشود. مهمترین عیب این روش طول عمر پایین آن در مقابل اشعه آفتاب است که باعث شده تابلو فلکسی فیس در مغازه ها کمتر مورد استفبال قرار گیرند.

تابلو مغازه ترموود

تابلو مغازه ترمووود

ترموود نام روش صنعتی پرداخت چوب است. تابلو هایی که در نمای آنها از چوب ترموود استفاده شده را اصطلاحا تابلو ترموود می نامند. ترموود معمولا نژادی از درخت کاج پروانه ای است که در مناطق سردسیری رشد کرده و در دمای 220 درجه پرداخت شده است. این نوع چوب مخصوص استفاده در نمای ساختمان ساخته شده و دوام آن به رنگ آمیزی منظم آن بستگی دارد. تابلو ترموود مغازه با ترکیبی از انواع حروف برجسته مورد استفاده قرار میگیرد.

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو نئون مغازه فست فود

تابلو نئون مغازه

تابلو سازی نئون از گذشته بخش جذابی از تابلو سازی بوده است. تابلو نئون جذاب و گرم و راحت است و محدودیتهای تولید و سختی نگهداری آنها در گذشته باعث شده بود که کمتر مورد توجه قرار گیرند. تابلو نئون مغازه امروزه با دو روش نئون شیشه ای ( روش قدیمی ) و نئون ال ای دی یا نئون فلکسی ( روش جدید ) تولید میشوند. حسن اصلی این تابلو ها  نور خوب و امکان ساخت طرح های جذاب و خلاقانه در آنها است. استفاده از این نوع تابلو ها در تابلو کافه ، تابلو مشاور املاک و تابلو داروخانه و بسیاری مشاغل دیگر رایج شده است.

تابلو مغازه ماکت

تابلو ماکت

استفاده از ماکت محصولات در مغازه ها میتواند تاثیر تبلیغاتی مهمی در انتخاب بیشتر آن محصول توسط مشتری باقی بگذارد. در سبک تابلو مغازه مدرن از این روش بیشتر استفاده می شود. در انتخاب تابلو ماکت باید توجه داشته باشید که معمولا هزینه ساخت این ماکتها زیاد هستند و کاربرد اصلی تابلو ماکت مغازه در فروشگاههای بزرگ یا زنجیره ای است. برخی ماکتهای رایج میتوان از ماکت سوخاری یا ماکت بستنی و پیتزا نام برد .

تابلو روان سردر مغازه

تابلو روان در واقع پنل های ال ای دی به هم چسبیده هستند که با اتصال به سیستم کامپیوتری واحد برنامه پذیر شده و پس از راه اندازی نوشته های روان و در حال حرکت و جلوه های تصویری ایجاد می نمایند. روشنایی و جلب توجه بالا از مزایای این تابلو ها است اما توجه داشته باشید هزینه های نگهداری و سرویس این نوع تابلو ها بسیار بالا بوده و نیاز به سرویس هایی در فواصل زمانی کوتاه دارند. ایراد دیگر این روش کسب مجوز نصب آن است که در اکثر موارد به دلیل ایجاد مزاحمت نوری صادر نمی گردد.

تابلو مغازه ال ای دی ثابت

 تابلو مغازه ال ای دی ثابت

به مجموعه ال ای دی های کنار هم چیده شده که یک نوشته مشخص و ثابت را تشکیل دهند تابلو ال ای دی ثابت گفته می شود. تابلو ال ای دی ثابت دارای ترکیب رنگ مختلفی هستند اما قابلیت برنامه ریزی و تغییر نوشته ها را ندارند. میتوان با استفاده از ال ای دی های چند رنگ یا برنامه ریزی خاموش و روشن شدن آنها افکتهای نوری در این روش تابلو سازی ایجاد کرد. حسن این روش شدت نور خوب نوشته ها و ایراد آن سختی کسب مجوز رسمی برای نسب آنها است.

تابلو مغازه سنگ

تابلو سنگی سردر مغازه

استفاده از سنگهای طبیعی در تابلو سردر مغازه ها و در نمای مغازه از دیرباز مورد توجه بوده است. سنگ طبیعی از دوام بالا و زیبایی طبیعی برخوردار است. حس طبیعی سنگ به کمک طراحی تابلو مغازه می آید و حس خوبی را به مشتری منتقل می نماید. مهمترین حسن تابلو مغازه با نمای سنگ طبیعی دوام و استحکام بالای سنگ است و عیب اصلی این روش قیمت زیاد آن است. دوم عیب استفاده از سنگ در نمای تابلو مغازه سوراخکاری سنگ به دلیل سیم کشی تو کار نوشته های حروف برجسته روی تابلو است. ترکیب سنگ و استیل یکی از رایج ترین انواع تابلو سنگی است. این روش در تابلو جواهر فروشی ها  تابلو طلا فروشی و تابلو فروشگاههای مرتبط با کالای ساختمانی رایج است.

پرچم ساحلی مغازه

پرچم و استند مغازه

استفاده از علائم کمکی تبلیغاتی مثل پرچم و استند در کنار تابلو اصلی مغازه مخصوصا در فروشگاههای خرده فروشی بسیار متداول و رایج است. مشاورین املاک علاقه زیادی به استفاده از پرچم های ساحلی دارند. فروشگاههای عطاری و سوپر مارکت ها بیشتر از استند استفاده مینمایند.

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو مغازه خاص و سفارشی

تابلوی خاص سفارشی مغازه

هنر و ذوق تابلو ساز در طراحی تابلو مغازه را نمی توان نادیده گرفت. علاوه بر روشهایی که در بالا شرح داده شد شاید صدها روش ابتکاری در طراحی و ساخت نمای تابلو مغازه نورپردازی تابلو و ساخت حروف وجود داشته باشد که تابلو ساز و طراح حرفه ای میتوانند از ترکیب این روشها تابلوی مغازه مدرن تابلویی جدید و تابلو خاصی را برای شما ایجاد کنند. سفارش تابلو خاص بسته به نظر شما بسیار منعطف و سفارشی است.

انواع تابلو مغازه جهت استفاده در محیط داخل مغازه

برخی از انواع تابلو مغازه جدید  که شما می توانید برای در داخل مغازه و برای دکوراسیون داخلی یا تبلیغات محیطی مغازه استفاده نمایید عبارت است از :

لایت باکس مغازه

لایت باکس

لایت باکس به صفحات چاپی و نورانی گفته میشوند که کاربرد اصلی آن انتشار تبلغیات محصولات یا برند ها در مغازه هاست. استفاده از لایت باکس در مغازه برای شناسایی محصولات به مشتریان بسیار موثر است. این لایت باکسها در ابعاد مختلف و متناسب با محل نصب آنها قابل ساخت هستند. مهمترین فاکتور در جذابیت لایت باکس طرح مورد استفاده در لایت باکس است. لایت باکس با طرح حرفه ای ، رنگهای شارپ و اصلی ، کیفیت چاپ و نورپردازی خوب میتواند به عنوان یک المان تبلیغاتی موثر در مغازه مورد استفاده قرار گیرد. این نوع تابلو در مغازه پوشاک، تابلو بوتیک و تابلو لوازم آریشی و بهداشتی کاربرد زیادی دارد.

باکس لوگو مغازه

باکس لوگو مغازه

یکی از عوامل مهم و موثر در برندینگ استفاده از لوگو و نشان شما در محیط مغازه است. نوع اجرای تابلو لوگو مغازه میتواند بیانگر ارزش و اعتبار کسب و کار شما باشد. برای اجرای لوگو در محیط داخلی مغازه روشهای بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از رایج ترین روشها استفاده از باکس پلکسی گلاس در محیط مغازه است. این باکسها در تابلو دارو خانه تابلو لوازم آشپزخانه و تابلو محصولات پروتئینی کاربرد زیادی دارد.

لوگو ساین مغازه

تابلو لوگو ساین مغازه

با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی و اینستاگرام برای تبلیغات و اهمیت تهیه فیلمها و عکسهای تبلیغاتی در فضای مجازی استفاده از لوگو ساین جهت تهیه بک گراند تجاری بسیار رایج شده است. در این نوع تابلو ها مشخصات تجاری مغازه مانند لوگوی مغازه یا اسم صفحه نام پیج یا نام وب سایت مغازه بر روی محیط داخلی مغازه نقش میبندد. برای ساخت و سفارش تابلو لوگو ساین از روشهای مختلف حروف برجسته و تابلو نئون استفاده میشود. این تابلو ها در صرافی ها تابلو موبایل فروشی تابلو مغازه لوازم کامپیوتری تابلو مغازع پوشاک و کیف و کفش و تابلو  مغاز مبلمان و کالای خواب کاربرد زیادی دارد.

تابلو نئون داخلی مغازه

تابلو نئون داخلی مغازه

اجرای تابلو نئون از پیکتوگرام محصولات شما یا لوگو یا شعار سازمانی در مغازه ها کاربرد زیادی پیدا کرده است. همانطور که قبلا گفته شد تابلو نئون با دو روش تابلو نئون ال ای دی و تابلو نئون شیشیه ای قابل سفارش است. این آیکونهای نئون محیط نرم و دلپذیری را برای شما خلق میکنند. این روش در تابلو کافه تابلو کتابفروشی و تابلو داروخانه کاربرد زیادی پیدا کرده است.

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

استند محصولات مغازه

استند محصولات داخل مغازه

طراحی و تولید انواع استند محصولات میتواند به بهتر دیده شدن محصولات در مغازه کمک کند. استفاده از روشهای تابلو سازی در تولید استند محصولات بسیار رایج است. استند محصول در مغازه آرایشی و بهداشتی و مغازه های الکتریکی و محصولات برقی بسیار رایج و پر مصرف است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

اجرای حروف برجسته شیشه مغازه

حروف برجسته پشت شیشه یا ویترین مغازه

معماران طراحی محیط تجاری گاهی اوقات برای بهتر دیده شدن مغازه محلی برای تابلو در نمای مغازه در نظر نمی گیرند و نمای مغازه را یکدست از شیشه می سازند. برای درج تابلو و مشخصات مغازه در این سبک از طراحی مغازه هیچ محدودیتی وجود ندارد. انواع حروف برجسته هم به صورت آویز و هم بر روی شیشه قابل اجرا هستند. در مراکز تجاری و پاساژ ها تابلوی شیشه ای کاربرد دارد.

منو دیجیتال مغازه

تابلو دیجیتال قیمت یا تابلو دیجیتال منو

با توجه به تغییرات مستمر در قیمت کالا ها تابلو منو دیجیتال مغازه ها بسیار پر کاربرد شده اند. این تابلو ها میتوانند برا تابلو نرخ طلا و ارز یا تابلو منوی رستوارانها مورد استفاده قرار گیرند. انواع دیگری از تابلو های منو محصولات که قیمت آنها به صورت غیر دیجیتالی قابل تغییر هستند نیز وجود دارد که میتوانید در مغازه از آنها استفاده نمایید.

تابلو لوگو اورجینال بنز برجسته

لوگو های اورجینال داخل مغازه

برخی از شرکتهای معتبر دارای لوگوهایی با جزئیات زیاد هستند که ساخت و استفاده از آنها در مغازه ها رواج دارد. برخی از نمونه های رایج این لوگو ها لوگوی مازراتی لوگو بنز و بی ام و و لوگوی شرکتهای سامسونگ ورساچه و از این قبیل برندها نام برد.

تابلو نقاشی دیواری و نئون مغازه

نقاشی دیواری مغازه

اجرای نقاشی دیواری مغازه میتواند روح جدیدی به محیط داخلی مغازه بدهد. نقاشی های دیواری امروزه با تکنیک اجرای دیجیتال و در تنوع زیاد قابل اجرا هستند. فروشگاههای بزرگ پوشاک و لوازم ورزشی و مبلمان بیشترین اصنافی هستند که از این روش برای دکوراسیون داخلی مغازه استفاده میکنند.

تابلو QR کد

تابلو QR کد مغازه

با استفاده از تابلو اطلاعات QR کد میتوانید منوی مغازه یا مشخصات وب سایت، آدرس اینستاگرام یا لینک عضویت باشگاه ورزشی خود را برای اسکن در دسترس مشتری قرار دهید. یا رمز وای فای در کافه ها و هتل ها

تابلو علائم راهنما مغازه و فروشگاه

تابلو علائم راهنما در مغازه

در فروشگاههای بزرگ جهت راهنمایی مراجعه کنندگان و مسیر یابی بهتر مشتری های از این تابلو ها استفاده می شود. محل قرارگیری صندوق فروشگاه یا راه پله و سرویسهای بهداشتی از مهمترین این علائم هستند.

آشنایی با انواع حروف برجسته تابلو مغازه محاسن و معایت

برای کمک به انتخاب شما در سفارش تابلو مغازه بهتر است با برخی از روشهای ساخت حروف برجسته تابلو سازی آشنا باشید. البته با توجه به تنوع زیاد تولید نظر طراح تابلو و تابلو ساز میتواند بهترین راهنمایی برای انتخاب روش ساخت باشد.

حروف برجسته تابلو مغازه با روشهای متنوعی ساخته میشوند. بسته به روش تولید و متریال استفاده شده قیمتهای ساخت آنها میتوانند تا چندین برابر با همدیگر متفاوت باشند. در ادامه به شرح برخی از متداول ترین روشهای ساخت حروف برجسته خواهیم پرداخت.

تابلو مغازه چنلیوم سوپر ساید

چنلیوم سوپر ساید طلایی

حروف برجسته چلنیوم

نام اصلی این روش ساخت از ترکیب دو کلمه چنل لتر به معنای حروف برجسته و کلمه آلومینیوم گرفته شده و نام درست این روش در اصل چنلیوم است که به دلیلی سختی تلفط با نام عامیانه چلنیوم رواج پیدا کرده است.

حروف چلنیوم از چهار بخش تشکیل شده است. بخشی زیرین یا پایه کار که در نما دیده نمی شود از لایه آهن یا پی وی سی ساخته شده و بخش دوم که سیستم نور پردازی آن است روی آن سوار میشود.

لبه های  حروف برجسته چلنیوم از ورقهای آلومینیومی با ضخامتهای مختلف ساخته شده که در کارخانه تولید لبه اقداماتی مثل نصب شیار درز گیر و رنگ آمیزی روی آن صورت گرفته و نهایتا نمای چلنیوم از پلکسی گلاس است که وظیفه انتشار نور را به عهده دارد. قیمت ساخت حروف چلنیوم بر اساس اندازه محیط حروف محاسبه می شود یعنی عملا تابلو ساز پس از اتمام مراحل طراحی میتواند قیمت دقیق اجرای آن را محاسبه نماید.

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

تابلو مغازه استیل طلایی

تابلو مغازه استیل طلایی بدون نور

حروف برجسته استیل در تابلو مغازه

ساخت حروف برجسته با استیل از گذشته رایج بوده است. درخشندگی و دوام استیل در محبوبیت استفاده از این روش موثر است. برای نورپردازی حروف استیل از روشهای مختلفی استفاده می شود. حروف استیل میتوانند نور از پشت یا نور اندریک ( نور این دایرکت ) داشته باشند یا در بخش روبروی حروف از پلکسی گلاس برای روشنایی آن استفاده شود.  روشهای مختلف برش و جوش استیل میتواند درجه مرغوبیت این حروف را معین کند.

حروف فلزی با رنگ کوره ای

حروف فلزی رنگ کوره ای

حروف فلزی با رنگ کوره ای

میتوانید در ساخت تابلو مغازه از حروف فلزی استفاده کنید. این حروف پس از برش لیزر آهن و پرداخت و اسید شویی اولیه توسط دستگاههای جوش لبه سازی می شوند. بعد از این مرحله نوبت رنگ آمیزی حروف است. در رنگ آمیزی حروف بسته به ابعاد حروف و محل نصب از روشهای مختلفی استفاده می شود که متداول ترین آنها رنگ در کوره یا رنگهای الکترو استاتیک هستند. نحوه برش، نوع جوش، نوع رنگ، ورق استفاده شده و نوع نور همه در کیفیت محصول نهایی موثر است.

از طرف دیگر تاریخچه ی صنعت تابلو سازی به اواخر قرن هجدم باز می گردد. در آن زمان مردم برای این که خانه های خود را علامت گذاری کنند بر سردر خانه هایشان علامت هایی را به عنوان شماره نصب می کردند. با پیشرفت تکنولوژی و همچنین روابط اجتماعی، شهرها گسترش یافتند.

مردم برای این که بتوانند به راحتی اقدام به تبادل کالا نمایند، دست به ساختن مغازه های متعددی زدند. این پیشرفت جهانی روز به روز ما را به نصب تابلو مغازه بیشتر نیازمند نمود. از این رو صنعت تابلو سازی نیز رونق فراوانی یافت.

پس از این دوره برای تبلیغ مغازه ها معمولا از چاپ تراکت، آگهی در روزنامه و یا از طریق معرفی مغازه در رادیو و تلویزیون استفاده می شد. اما قطعا در کسب و کار نتوانست رونق زیادی ایجاد کند. مردم هر روز در خیابان ها در حال گشت و گزار هستند. اما شاید تعداد کمی از این افراد اقدام به مطالعه روزنامه و یا گوش سپردن به رادیو و تلویزیون نمایند.

از این رو تابلو مغازه که در معابر نصب می شد می توانست یک روش عالی برای تبلیغ به شمار آید. حتی اگر کسی به قصد یافتن مکانی به خیابان می رفت با مشاهده ی تابلو به یاد کار دیگری می افتاد که فراموشش کرده بود. از این رو تابلو ها بسیار موثر و حائز اهمیت شدند.

حروف فوق درخشان تابلو سازی دیبا

تابلو مغازه برجسته در ابعاد و تنوع های گوناگون

تابلو مغازه یکی از راه های تبلیغاتی می باشد که به نوعی هویت شغلی شما را بیان می کند. معمولا این تابلوها به شکل های مختلفی تهیه می شوند. یکی از این نمونه ها تابلو های برجسته مغازه ها هستند. حتما بارها و بارها در خیابان با این دست تابلو ها مواجه شده اید. به نظر شما تابلو مغازه برجسته فرقی با تابلو های معمولی دارد؟ مسلما می توانید فرق آنها را به راحتی تشخیص دهید.

یک تابلو برجسته می تواند بیشتر برای مشتری جلب توجه کند. علاوه بر آن این تابلو ها به دلیل استفاده از شب نماهای داخل آن، هم در روشنای روز و هم در تاریکی شب به راحتی قابل تشخیص و دیده شدن هستند. برای ساخت تابلو مغازه برجسته باید ابتدا طرحی زیبا که نشان گر صنعت شما می باشد تهیه نمایید.

تابلو مغازه شیک

نمونه هایی از طراحی اختصاصی تابلوی مغازه

با توجه به  گسترش روشهای جدید تابلو سازی دی مواردی که  کارفرما درخواست طراحی سفارشی تابلوی مغازه داشته باشند. پس از انعقاد قرارداد و مراجعه کارشناس طراحی اختصاصی تابلو ها انجام میشود. در این نوع تابلو ها ممکن است روشهای ترکیبی از انواع ساخت نما و حروف استفاده شود. و محاسبه هزینه اجرای تابلو پس از تایید طرح انجام میشود.

نمونه هایی از طراحی اختصاصی تابلوی مغازه را در ادامه میبینید:

طراحی ویژه و خاص تابلو کامپوزیت مغازه
طراحی خاص تابلو مغازه
ظراحی اختصاصی تابلوی کامپوزیت
طراحی اختصاصی تابلو مغازه کامپوزیت و چنلیوم
ظراحی اختصاصی تابلو مغازه فست فود لاسوگاسی و نئون
طراحی اختصاصی تابلوی مغازه پاسداران

تابلو سازی شاید به نظر خیلی از افراد کاری آسان باشد اما زمانی که به ظرافت در ساخت تابلو ها دقت می کنیم، متوجه می شویم یک تابلو ساز باید طراحی حرفه ای و خلاق باشد.از این رو نمی توانیم به راحتی از آسانی این کار صحبت کنیم. این مسئله را فراموش نکنید که تابلو مغازه برجسته، یک خلاقیت عالی در معرفی برند شما است. پس در مورد نوع طرح انتخابی خود خلاقیت زیادی به خرج دهید.

انواع تابلو مغازه جدید 

برای بازدید از تابلو های جدید روز دنیا، کافیست به وب سایت ما مراجعه نمایید. ما برای شما انواع تابلو های زیبای دنیا را به نمایش می گذاریم. شما می توانید با مشاهده هر یک از این تابلو ها با طراحی های منحصر به فرد جهان آشنا شوید. طراحی هایی که توسط ماهر ترین استادان طراحی تابلو ارائه گردیده است.

برای بازدید از برخی نمونه های تابلو مغازه جدید می توانید به گالری ما در لینگ زیر مراجعه نمایید.

تابلو مغازه چوبی و خصوصیات آن

اگر به دنبال نصب تابلوهای کلاسیک برای مغازه خود می گردید ما به شما تابلوهای چوبی را پیشنهاد می دهیم. حتما با خودتان می گویید تابلو های چوبی عمر مفید زیادی ندارند. اما باید به شما بگوییم سخت در اشتباه هستید. تابلو مغازه چوبی به دلیل استفاده از چوب ترمو از مقاومت بالایی برخوردار است. چوب ترموود از درخت کاج تهیه می شود.

این چوب ها را نیم سوز می کنند و به همین دلیل از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارهستند. علاوه بر آن استفاده از تابلو مغازه چوبی نمای زیبایی دارد و معمولا در مکان های مختلفی استفاده می شود. چوب های ترمو در کشور فنلاند تولید می شوند. رنگ های متنوعی داشته و در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاوم هستند.

شما به راحتی می توانید از این چوب برای تابلو مغازه استفاده کنید و با استفاده از حروف استیل به صورت برجسته به تبلیغ مغازه ی خود بپردازید. حس گرم و صمیمی که این تابلو ها به انسان می دهد می تواند قدرت فوق العاده ای در جذب مشتری داشته باشد.

طراحی و تولید تابلو شیرینی فروشی تیک و تیک کامپوزیت و حروف برجسته استیل

جهت مشاهده نمونه تابلو مغازه اجرا شده توسط تابلو سازی دیبا اینجا کلیک کنید.

تابلو مغازه کار لوکس و تمیز

قیمت تابلو چوبی سردر مغازه ها

همانطور که اشاره نمودیم چوب های ترمو در کشور فنلاند تولید می شوند. این چوب ها به دلیل داشتن کیفیت بالا معمولا از قیمت فوق العاده بالایی برخوردار هستند اما شما می توانید به راحتی با استفاده از چوب های ترمو ساخت چین و یا کشور خودمان ایران، این هزینه ها را به حداقل برسانید.

درست است که چوب های ساخت ایران و چین از کیفیت چوب های فنلاندی برخوردار نیستند اما دست کمی از آنها نیز ندارند. پس با اطمینان خاطر می توانید از این چوب ها برای ساخت تابلو مغازه چوبی خود استفاده نمایید.

مورد دیگری که در قیمت تابلو چوبی تاثیرگذار است استفاده از چلنیوم و یا استیل برای حروفی می باشد که بر روی این تابلو ها نصب می گردید. چلنیوم به دلیل داشتن تنوع بالا قیمت متفاوتی نیز دارد. اما از طرف دیگر نورپردازی این طرح های تولید شده توسط چلنیوم می باشد که ممکن است برای شما هزینه ی هنگفتی به بار آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتری می توانید با مشاورین ما در تابلو سازی دیبا ارتباط برقرار نموده و کسب اطلاع نمایید.

تابلو مغازه خاص

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

مشخصات کلی تابلوی مغازه چلنیوم 

تابلوهای چلنیوم در اصل به کشور اسپانیا باز می گردد. تابلوهای چلنیوم که در کشورهای اسپانیا و تایوان تولید می شوند دارای ضخامت بالایی هستند. به همین دلیل بهتر از چلنیوم های ساخت چین بوده و مرغوبیت بیشتری دارند.

شما می توانید به راحتی جنس چلنیوم ها را تشخیص دهید. زیرا لبه ی جنس های چینی به شدت نازک بوده و انعطاف پذیر است. شما می توانید از این چلنیوم ها برای ساختن حروف طراحی شده بر روی تابلو مغازه استفاده کنید.معمولا در تابلوهای چلنیوم از لامپ های LED استفاده می کنند تا نورپردازی عالی داشته باشد.

یک تفاوت بزرگ میان تابلو مغازه چلنیوم با دیگر تابلو ها وجود دارد، آن هم حروف سه بعدی چلنیوم می باشد. حروف بر روی این تابلوها به صورت جداگانه شکل داده می شود و یک محفظه ی مجزا دارد. در اصل چلنیوم آلیاژی سبک وزن است و به راحتی زنگ نمی زند.

از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر از آن بر روی تابلو مغازه ی خود استفاده نمایید. شفافیت و زیبایی این تابلو ها در شب چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. با کمترین هزینه بهترین تبلیغ را برای مغازه ی خود داشته باشید. از طرف دیگر نگرانی بابت از بین رفتن رنگ این تابلو در گذر زمان را نیز ندارید. زیرا چلنیوم ماندگاری فوق العاده بالایی دارد.

تابلو مغازه رغالی تابلوسازی دیبا

تابلو مغازه چلنیوم و تنوع نوعی آن

تابلو مغازه چلنیوم در انواع مختلفی تهیه می شود. از جمله ی این تابلو ها می توانیم به چلنیوم ساده، چلنیوم پلکسی دوبل، چلنیوم RGB، چلنیوم فول کالر، چلنیوم پانچ، چلنیوم کریستال، و چلنیوم طلایی اشاره نماییم.

هر یک از این تابلو های چلنیوم ویژگی های خاص خود را دارند. از نظر من تابلو های چلنیوم کریستال و پانچ به دلیل داشتن دانه های کریستال و شکست نوری که در این تابلو ها ایجاد می شود، مناسب ترین تابلو مغازه هستند.

تابلو مغازه اگر دارای شفافیت باشد می تواند بیشتر بیننده را به سمت خود جذب نماید. البته بسته به نوع مغازه و صنعت معرفی شده نیز دارد. اگر قصد دارید برای یک رستوران تابلو بسازید حتما به شما استفاده از چلنیوم کریستال را توصیه می کنیم.

عکس تابلو مغازه چلنیوم در طرح های مختلف

تابلو مغازه چلنیوم را می توانیم یکی از شیک ترین تابلو ها به شمار آوریم. مخصوصا تابلوهایی که با چلنیوم کریستالی ساخته می شوند. شفافیت و نور پردازی این تابلو ها در شب چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

شما می توانید برای مشاهده ی انواع طرح های تابلو با چلنیوم به بخش گالری وب سایت ما مراجعه نمایید. ما برای شما انواع تابلوهای زیبا با جدیدترین متد روز دنیا را در این گالری جمع نموده ایم.

حروف لاس وگاسی در تابلو سازی دیبا

تابلو مغازه در شب و میزان نورپردازی آن

حتما متوجه این موضوع شده اید که دیده شدن تابلو در شب یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو مغازه است. زیرا در تاریکی خیابان ها هیچ تابلویی قابل مشاهده نیست. این مسئله ممکن است رونق کسب و کار شما را با مشکل مواجه کند.

زمانی که اقدام به ساخت تابلو مغازه در شب می کنید باید به برخی موارد توجه بسیاری داشته باشید. این که یک تابلو در شب باید چه میزان درخشندگی داشته باشد، یا چگونه و از چه طریق تغذیه شود بسیار حائز اهمیت است. هر کسی نمی تواند همه ی این موارد را به درستی مورد بررسی قرار دهد.

حتما بارها مشاهده نموده اید که برخی از تابلو های مغازه قطعی برق دارند و یا در شب از نورپردازی کمی برخوردار هستند. همه ی این موارد را باید از استاد تابلو ساز پرس و جو کرد. زیرا اگر یک فرد در ساخت تابلو مغازه در شب استاد نباشد نمی تواند از پس این مسائل به راحتی بر بیاید.

کارشناسان ما در تابلو سازی دیبا همگی دوره های استادی را گذرانده و می توانند با خلاقیت و مهارت خارق العاده ای اقدام به ساخت تابلوی مورد نظر شما نمایند.

تابلو غذای شرقی ژاپنی چینی نودل

ویژگی های تابلو مغازه فست فود

بیش از نیمی از مردم دنیا به غذاهای فست فودی علاقه مند هستند. از این رو هر کجا با تابلو مغازه فست فودی روبه رو می شوند، قدرت کنترل خود را از دست می دهند. حال تصور کنید اگر این تابلو زیبایی های خاصی داشته باشد تا چه حد می تواند مشتری را به سمت خود جذب کند.

اگر شما برای مغازه فست فودی خود از تابلویی ساده استفاده کنید، شاید مشتری های کمتری به سمت شما جذب نماید. اما استفاده از تابلو های چوبی با حروف چلنیوم فوق العاده شیک و عالی می باشد. شما با استفاده از طرح چوب به مشتری این مسئله را می فهماند که محیط فست فودی شما بی نهایت گرم و دوستانه است.

از طرف دیگر استفاده از حروف چلنیوم چشم هر بیننده ای را به سمت مغازه ی شما جذب می کند. هر دوی این روشها در تهیه ی تابلو مغازه فست فود می تواند رونق بیشتری به مغازه ی شما دهد. شاید هزینه ی ساخت تابلو برای شما کمی گران تمام شود، اما شک نکنید این هزینه از دست نخواهد رفت و مسلما در رونق کسب و کار شما تاثیر گذار خواهد بود.

تابلوی شما باید به گونه ای ساخته شود که بیشترین بیننده را به سمت خود جذب نماید. پس حتما در انتخاب و نصب تابلو مغازه ی خود دقت و حساسیت بسیاری به خرج دهید.  شما با یک اشتباه می توانید کسب و کار خودتان را به خطر بیاندازید. بازار رقابت بسیار داغ است. از دیگر رقبا عقب نمانید.

تابلو خلاقانه و بدون محدودیت در تابلو سازی دیبا

طراحی های خاص برای تابلو مغازه خاص

برخی مغازه ها باید دارای تابلو های خاصی باشند. تصور کنید قصد دارید هویت خود را برای مردم یک منطقه و یا جامعه نشان دهید. اولین مسئله ای که به ذهنتان خطور می کند چه می تواند باشد؟ درست است، اولین مسئله نشان دادن درست نقاط مثبت هویت شماست.

تابلو مغازه نیز دقیقا همچون حرکت شما برای شناساندن هویتتان است. از این رو شما باید در طراحی و انتخاب تابلو نقاط مثبت و خاص مغازه ی خود را به نمایش بگذارید. باید به این مسئله توجه نمایید که محیط مغازه ی شما مدرن است یا کلاسیک، صنعتی است یا سنتی هر یک از این موارد می تواند طراحی های خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشد.

اگر شما برای یک رستوران سنتی از تابلو مغازه کلاسیک استفاده کنید، به نظرتان هارمونی زیبایی به دست خواهد آمد؟ خیر ممکن نیست. زیرا هویت خود را به نحو دیگری به مخاطب شناسانده است. همچون یک دروغی بزرگ که آرامش و صمیمیت را از شما دور خواهد کرد.

این که برای تابلو مغازه خود از چه متریالی باید استفاده شود، یا چه سبک طراحی گرافیکی و یا صنعتی مناسب مغازه ی شما می باشد را باید به دست یک کاردان بسپارید. یک طراح خبره در این زمینه مسلما می تواند کمک شایانی به شما نماید.

طرح تابلوهای مغازه تان را به طراحان مجرب و خبره ما در تابلو سازی دیبا بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

تابلو پلکسی

تابلو مجتمع تجاری تابلو پاساژ 

بار ها و بارها از مقابل مجتمع های تجاری و پاساژ های بزرگ رد شده اید. حتما دقت کرده اید که تابلو های نصب شده بر سر در این مجتمع ها دارای چه ویژگی هایی هستند. تابلوهایی بزرگ و بسیار روشن. دلیل بزرگی این تابلو ها این است که از مسیری دور نیز قابل مشاهده باشد.

جذابیتی که تابلو های پاساژ ها دارند در این است که حتی ممکن است از خانه ی شما نیز قابل رویت باشند. در حالی که تابلو مغازه را فقط می توانید در مسیر حرکت و در ابعادی کوچک رویت نمایید. بزرگی و روشنایی تابلو های مجتمع تجاری می تواند باعث شود همیشه در معرض دید عموم قرار گیرند.

از این رو افراد به صورت ناخودآگاه درگیر این می شوند که این تابلو متعلق به کجاست؟ و یا این که باید حتما به این محل مراجعه کنند. پس نصب تابلو بر روی سر در ساختمان پاساژها و مجتمع های تجاری به اندازه نصب تابلو مغازه از اهمیت برخوردار هستند. ما در تابلو سازی دیبا برای شما بهترین نمونه های تابلو پاساژ را ارائه خواهیم کرد.

اگر یک مجتمع تجاری بدون هیچ گونه تابلویی افتتاح شود به نظر شما می تواند مشتری جذب کند؟ به نظر من نام یک مجتمع نیز همچون تابلو مغازه، هویت آن مجمع را مشخص می کند.

هم اکنون به ما تماس بگیرید