اهمیت تابلو شرکت در شناخت برند

چگونه با تابلو شرکت برند خود را به نمایش بگذارید؟

برای بالا بردن فروش و جذب مخاطبان بیشتر، تابلو شرکت یکی از بهترین راهکارهای موجود است. در واقع اینطور می‌توان گفت که اهمیت تابلو شرکت در شناخت برند به قدری بالا است، که امروزه صنعت تابلوسازی به لطف آن رونق چشمگیری داشته است. بنابراین اگر می‌خواهید با تابلو شرکت برند خود را به نمایش بگذارید، ابتدا باید آشنایی کاملی با تابلوهای شرکتی پیدا کنید، سپس برای سفارش این المان جذاب اقدام کنید. تابلوهای شرکتی در دو نوع اصلی داخلی و خارجی طراحی و تولید می‌شوند، که به کمک آن‌ها می‌توان بازاریابی و تبلیغات را به شکلی موثر انجام داد و شاهد رشد و موفقیت کسب و کارها بود.

در این مطلب از بلاگ مطالب مفید تابلو دیبا همراه ما باشید تا شما را با تابلوهای شرکتی و اثرگذاری و اهمیت آن‌ها در معرفی برند آشنا کنیم.

آشنایی با تابلو شرکت

تابلو شرکت یک ابزار گرافیکی است، که در جلب توجه و ایجاد هویت بصری برای هر کسب و کاری از آن استفاده می‌شود. این برد گرافیکی در محل شرکت، فروشگاه یا دفتر نصب می‌شود و با یک پیام تصویری در شناخت برند نقش ایفا می‌کند. بر روی این برد، اطلاعاتی از قبیل نام شرکت، لوگو، شعار و اطلاعات تماس یا هرگونه اطلاعات مورد نیاز دیگر به عنوان نقطه شروعی برای آشنایی با خدمات یا محصولات یک شرکت درج می‌شود.

با نصب تابلو شرکت، هویت بصری شرکت به‌طور قابل توجهی تقویت می‌شود. این تابلوها نقش اساسی در ایجاد اولین تماس بصری با مشتریان و مخاطبان دارند و می‌توانند انگیزه بیشتری برای تعامل مشتریان شرکت فراهم کنند. علاوه بر این، تابلوهای شرکت قادرند پیام‌های مختلف را منتقل کنند؛ از تبلیغات تا اطلاع‌رسانی درباره سرویس‌ها و محصولات جدید.

تابلوهای شرکتی
تابلوهای شرکتی به‌عنوان یک ابزار کلیدی در استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی شرکت‌ها شناخته می‌شوند و نقش بسیار مهمی در شناخت برند و هویت تجاری دارند.

اثرگذاری و اهمیت تابلو شرکت در شناخت برند

تابلوهای شرکتی به عنوان ابزاری قدرتمند در تبلیغات و افزایش شناخت برند محسوب می‌شوند. این تابلوها، نه تنها به شناخت بیشتر نام و نشانی کسب و کارها کمک می‌کنند، بلکه از طریق ارتباط بصری با مخاطبان، تصویری قوی و قابل توجه از برند را ارائه می‌دهند. با نصب تابلوهای شرکتی در مکان‌های مختلف، افراد به کسب و کارها اعتماد بیشتری پیدا می‌کنند. علاوه بر این، تجربه دیدن تابلوهای شرکتی می‌تواند مشتریان را با برند همدل‌تر کند و بر روی ارزشمندی فعالیت‌های شرکت تاکید بیشتری داشته باشد.

انواع تابلو شرکت و اهمیت آن‌ها در معرفی برند به مشتریان

تابلو لبه بام شرکت یا تابلو بزرگ سازه‌ای

تابلوهای لبه بام شرکت، به عنوان نماد بصری برند، معمولا در بالای برج‌ها، ساختمان‌های تجاری، و مراکز مهم شهری نصب می‌شوند. این تابلوها توانایی جلب توجه مشتریان را دارند و بسیاری از بانک‌ها و مراکز تجاری از آن‌ها به منظور جلب توجه مشتریان و ایجاد ارتباط بین ارزش‌های برند و مشتریانشان بهره می‌برند.

فروش بسیار بالا نتیجه نصب این تابلوها است و نشان از تاثیر و اهمیت تابلو شرکت در شناخت برند دارد. این تابلوها در ابعاد بسیار بزرگ در ساختمان‌ها و سازه‌های بلند نصب می‌شوند و قابلیت جلب توجه بیشتری را دارند.

تابلو نمای اصلی شرکت

از این تابلو برای سر در ورودی شرکت‌ها یا بر روی نمای آن‌ها استفاده می‌شود، چرا که نمادی بارز از هویت برند و کسب و کارها است و می‌تواند به عنوان مهم‌ترین المان‌ تبلیغاتی و یک نقطه مرکزی، نقش بسیار مهمی در جلب توجه مشتریان ایفا کند. در طراحی این تابلو از جنس‌هایی مانند فلز، استیل یا چلنیوم استفاده می‌شود و با توجه به هویت بصری برند و نیاز و خواست شرکت‌ها، هر طرح منحصر به فردی از این نوع تابلو قابل تهیه و سفارش است. در واقع این نوع تابلو باید با توجه به فعالیت شرکت، ارزش‌ها و هدف کسب و کار طراحی شود، به شکلی که نشان‌دهنده هویت برند باشد.

تابلو محوطه‌ای شرکت

تابلوهای محوطه‌ای شرکت، از انواع تابلوهای شرکتی مهمی هستند که در فضای باز و محوطه‌ شرکت‌ها نصب می‌شوند. این تابلوها نقش بسیار مهمی در تعریف هویت بصری برند دارند و می‌توانند تجربه مشتریان و تبلیغات و بازاریابی را تحت تاثیر قرار دهند. علاوه بر این، تابلوهای محوطه‌ای شرکت می‌توانند بهترین گزینه برای گرفتن عکس‌های سازمانی با مشتریان و شرکای تجاری باشند.

تابلوهای محوطه‌ای شرکت با طراحی‌های منحصر به فرد و با استفاده از جنس‌ها و مواد متنوعی نظیر استیل، فلز، چلنیوم و چوب تهیه می‌شوند. همچنین با استفاده از الگوها، رنگ‌ها و نوشته‌های خاص، این نوع تابلوها جذابیت و تمایزی خاص به محیط و محوطه شرکت می‌بخشند و ارزش شرکت را به خوبی نمایان می‌کنند.

با توجه به اهمیت تابلوهای محوطه‌ای شرکت در جذب توجه مشتریان و ارتقای شناخت برند، طراحی و نصب این تابلوها به دقت و طراحی حرفه‌ای نیاز دارد. به علاوه، انتخاب مکان مناسب برای نصب تابلوهای محوطه‌ای شرکت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن برند را به نمایش بگذارند.

تابلو محیطی شرکتی
تابلو شرکت باعث ایجاد یک تجربه مثبت و تعامل موثر بین مشتریان و شرکت می‌شود و در راستای بازاریابی و ارتقا شناخت برند نقش ایفا می‌کند.

جمع بندی نهایی

اهمیت تابلو شرکت در شناخت برند نشان می‌دهد که موفقیت کسب و کارها به کمک این ابزار تبلیغاتی تضمین می‌شود؛ بنابراین اگر به دنبال تعامل هرچه بیشتر با مشتریان و شناخت برند هستید، برای برند خود یک تابلو و نماد اختصاصی داشته باشید تا بتوانید محصولات و خدمات خود را در سطح بالاتری به مخاطبین هدف معرفی کنید.

چنانچه‌ قصد نصب تابلوهای اختصاصی شرکت را دارید، می‌توانید از خدمات تابلو دیبا استفاده کنید. افزون‌براین اگر در این مورد مطلب بیشتری می‌دانید، می‌توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات با ما در میان بگذارید و در پویایی این مبحث، به ما کمک کنید. پیشاپیش از همکاری‌تان سپاس‌گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس