چگونه یک تابلو اسم ساختمان  بی نظیر داشته باشیم ؟

ما در تابلوسازی دیبا مشتریان خوش ذوقی داریم که با وسواس زیاد به دنبال ایده های جدید برای اجرای تابلو اسم ساختمان خود هستند.

با توجه به گسترش و پیشرفت صنعت تابلو سازی در ایران تولید تابلو مغازه ،  تابلو شرکت یا تابلو اداری  جایگاه خود را پیدا کرده اند.  اما تابلو اسم ساختمان کم تر مورد توجه بوده است

.

تابلو اسم ساختمان
تابلو استیل طلایی با نور اسم ساختمان
تابلو پشت نور، تابلویی که می تواند در هر تابلویی دیده شود
تابلو اسم ساختمان نوپا واقع در خیابان فرشته تهران
تابلو استیل مدرن اسم ساختمان معلم طفر
تابلو اسم ساختمان کلاسیک ولنجک
اسم ساختمان آمود اقدسیه

تابلو اسم ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که موقع آدرس دادن از چه اسمی برای ساختمانتان استفاده کنید، مثلا ساختمانی که نمای آجری دارد، یا ساختمانی که کنار بیمارستان است، اما داشتن یک تابلو اسم ساختمان می تواند به شما کمک کند که دید ساختمان خود را بالا ببرید.

تابلو اسم ساختمان شما باید خلاقانه باشد و تبلیغ مهمی برای برند شما باشد. این تابلو ها باید با شرکت و برند شما همخوانی داشته باشند و در جای مناسبی نصب شوند که بهترین دید را داشته باشد.

داشتن یک تابلو اسم ساختمان می تواند وجه ساختمان شما را عوض کند به همین ترتیب بازدید بیرونی ساختمان شما که افزایش پیدا کند، مراجعین تشویق می شوند که از داخل ساختمان هم دیدن کنند و تمامی محصولات یا خدماتی که شما در ساختمان خود ارائه می دهید توسط یک تابلو اسم ساختمان بازدید بیشتر و متقاضی بیشتری پیدا می کند.

حروف برجسته و سه بعدی، لوگو های برجسته، نورپردازی های حرفه ای و تابلو اسم ساختمان های گرافیکی و جذاب شرکت تابلو سازی دیبا، باعث می شود که شرکت، دفتر یا فروشگاه شما زنده به نظر برسد.

call to tablo diba

تابلو اسم ساختمان ملک شما را معرفی می کند و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت باعث می شود که تصویر برند شما در ذهن ها بماند.

شرکت تابلو سازی دیبا همه ی نیاز های شما برای داشتن یک تابلو اسم ساختمان را برطرف می کند، از یک تابلو اسم بزرگ روی سردر گرفته، تا تابلو های کوچکتری که بالای درب مغازه ها نصب می شوند و همچنین تابلو اسم های سه بعدی و برجسته.

طراحان حرفه ای شرکت ما این را قبل از طراحی در نظر میگیرند که تابلو اسم ساختمان باید طوری باشد که معرف آن ملک باشد، از نظر نصب در بهترین موقعیت از نظر دید نصب شود، به کابل کشی های برق دسترسی داشته باشد تا بتوان آن را نورپردازی کرد.

تابلو اسم ساختمان تابلو سازی دیبا
تابلو اسم ساختمان واقع در خیابان جردن تهران

تابلو اسم ساختمان به چند دسته تقسیم می شوند ؟

انواع تابلو اسم ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند : 1- اولیه 2- ثانویه

تابلو های اولیه

واژه ی اولیه به کاربری و معرفی اصلی تابلو اسم ساختمان مربوط می شود. به طور کلی، اینها تابلو های برقی و روشنی هستند که قابلیت دید بالایی دارند. تابلو ها معمولا در جایی از ساختمان یا خیابان نصب می شوند که  هم در ترافیک روان و هم حالت ایستاده دیده شوند، تابلو های اولیه می تواند فرم های متعددی داشته باشد که با توجه به ظاهر و نصب آنها دسته بندی می شوند.

نمونه مجموعه تابلو های اجرا شده در ساختمان دیپلمات رزیدنس فرمانیه

تابلو وردی اسم ساختمان مسکونی
ساختمان مسکونی دیپلمات فرمانیه
تابلو اعداد درب ساختمان مسکونی
توضیحات تکمیلی پروژه دیپلمات رزیدنس

انواع تابلو اسم ساختمان

تابلو اسم ساختمان کشویی

تابلو اسم های کشویی

این تابلو ها قسمت قسمت هستند و معمولا بر روی پل هایی با دو پایه نصب می شوند، این تابلو اسم های ساختمان معمولا بلند هستند و از فاصله دو قابل دیدن هستند.

تابلو اسم ساختمان مقبره ای

تابلو اسم ساختمان مقبره ای

به طور کلی این دسته از تابلو اسم ساختمان روی زمین و در منطقه دید چشم نصب می شوند، این تابلو ها معمولا در محل هایی با ترافیک بالا و محیط های باز دیده می شود.

تابلو اسم ساختمان دیوار کوب

تابلو اسم ساختمان دیوارکوب

این تابلو اسم ساختمان ها معمولا روی دیوار و در قسمتی از پایین سقف نصب می شوند. این تابلو ها را هم میتوان نورپردازی کرد تا در شب دید بهتری داشته باشند، هم میتوانند بدون نور باشند.

digital signage

دیجیتال ساینیج

تابلو های پیام رسان توسط لامپ های کم مصرف LED ساخته می شوند که متنی حاوی اطلاعات فروشگاه، اسم ساختمان، خدماتی که ارائه می شود و اطلاعات کلی را به صورت روان و متحرک به نمایش در می آورد. یا از کامپیوتر و نرم افزار های مخصوص برای اطلاع رسانی استفاده می شود. تابلو اسم های برقی متحرک هم میتوانند به تنهایی نصب و استفاده شوند و هم می توانند به تابلو اسم ساختمان دیگری وصل شوند یا با آن ترکیب شوند. این نوع تابلو ها از آن دسته از تابلو های چشمگیری هستند که هم میتوانند در محیط بیرون هم داخل ساختمان استفاده شوند.

تابلو اسم ساختمان پشت بام

تابلو اسم های چند وجهی روی بام

این نوع از تابلو اسم ساختمان ها معمولا برای معرفی مکان های متعدد روی یک پنل بزرگ هستند. مثل مرکز خرید های بزرگ یا مجتمع های پزشکی که چند تابلو اسم را روی یک پنل بزرگ نگه می دارد.

تابلو اسم ساختمان حروف برجسته

تابلو اسم های حروف برجسته

این تابلو ها معمولا مثل تابلو اسم ساختمان های دیواری هستند با این تفاوت که معمولا روی سردر دیوار اصلی قرار می گیرند و با نور های LED  طراحی و جلوه می گیرند.

تابلو سازی دیبا امکان اجرای سفارشی بیش 400 نمونه تابلو اسم ساختمان با متریال های متنوع را دارد .

 برای مشاوره یا بازدید رایگان و انتخاب تابلو مناسب با ساختمان خود هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تابلو های ثانویه

یک تابلو ی ثانویه حاوی اطلاعات تکمیلی یک برند یا ساختمان برای متقاضیان خارجی یا داخلی یک محل می باشد.

این تابلو ها به چند روش تهیه، طراحی و تولید می شوند:

تابلو اسم ساختمان هدایتی یا راهنما کننده

– تابلو های تنظیمی

-تابلو های اطلاع دهنده یا اخطاری

– تابلو های تخصصی (مثلا ATM)

و بسیاری از مدل های دیگر که توسط تیم حرفه ای تابلو سازی دیبا برای شما  طراحی و تولید می شوند.

شاید شما علاقمند به آشنایی با موضوعات زیر باشید:

تابلوسازی – تابلو چلنیوم – تابلو ساز – تابلو کامپوزیتتابلو حروف برجستهتابلو اداریتابلو راهنما– تابلو سازی تهران

جهت مشاهده انواع تابلوهای راهنما اینجا کلیک کنید

یا برای دریافت جدید ترین نمونه ها با ما تماس بگیرید