طراحی و تولید انواع تابلو اداری سفارشی

حتما در ساختمان های اداری و بزرگ با تابلو های زیبایی مواجه شده اید، که به نوعی به عنوان تابلو راهنما برای شما عمل می کنند. این تابلو ها تابلو اداری هستند که بسته به نوع کاربردشان، از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. تابلو های اداری معمولا با عنوان تابلو های راهنما نیز شناخته می شوند. 

 

تابلو اداری

 

جهت  مشاوره انتخاب تابلو  و  ثبت سفارش  هم اکنون با ما تماس بگیرید.

021-7105-33-58

برخی از این تابلو ها در محیط های بیرون از ساختمان و برخی دیگر در محیط های داخلی نصب می شوند. به راحتی می توانید با استفاده از این تابلو ها مسیر خود را بیابید. شرکت های بزرگی که دارای محوطه ی طولانی و وسیعی هستند، نیاز به تابلو اداری دارند. تا مراجعین بتوانید مسیر و مقصد خود را به راحتی پیدا کنند.

تابلو سازی دیبا راه حلهای منحصر به فردی برای ساخت تابلو اداری به شما ارائه میدهد

در صورت لزوم می توانید از صفحات مربوط به تابلو شرکت – تابلو اداری یا تابلو راهنما بازدید فرمایید.

معمولا تابلو اداری بسته به معماری سازمان، اداره و یا مکان مورد نظر، توسط تابلو ساز طراحی می شوند. این تابلو ها عموما از آخرین متد های روز دنیا بهره مند می شوند. زیرا به عنوان تابلو هایی مورد استفاده قرار می گیرند که معرف تمام بخش های یک شرکت یا اداره هستند.

در صورت تمایل از صفحه تابلو راهنما دیدن فرمایید.

تابلو راهنما ساخت تابلو سازی دیبا
تابلو راهنما ساخت تابلو سازی دیبا
تابلو راهنما ساخت تابلو سازی دیبا
تابلو راهنما ساخت تابلو سازی دیبا

جهت اطلاع از قیمت و سفارش کالا با ما تماس بگیرید.

تابلو سردرب ادارات و مزایای استفاده از آنها

معمولا تابلو سردرب ادارات تیپ خاصی دارند. این که اداره ای در چه زمینه ای فعالیت می کند، می تواند در ساخت تابلو تاثیر گذار باشد. در تابلوسازی معتبر هرگز برای تابلو اداری از تابلو های چلنیوم یا الماسی و کهکشانی استفاده نمی کنند. زیرا این تابلو ها مناسب ادارات نیستند.

تابلو اداری باید حالت رسمی داشته باشد. نوع فونت هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، در معرفی خدمات اداره موثر است. یک تابلو ساز حرفه ای باید بداند تابلویی که برای اداره طراحی می کند چه ویژگی ها و متریال هایی باید داشته باشد. 

نوعی از تابلو سردرب ادارات استفاده می شود که به تابلو های تیپ کشوری مشهور هستند. این تابلو ها کاملا رسمی هستند و همچون معرف و هویت اداره می باشند. تابلو اداری باید بسته به اداره و شرکت مورد نظر طراحی و نصب شود. تا به مخاطب این اطلاعات را برساند که شرکت و اداره در چه زمینه ای به فعالیت میپردازد.

شرکت تابلو سازی دیبا در زمینه ی ساخت و طراحی تابلو اداری پیشینه ای بس غنی دارد. بیش از 2000 تابلو توسط طراحان تابلو سازی دیبا اجرا و نصب شده اند. پس با اطمینان تابلو سازی دیبا را برگزینید.

تابلو سازی الهیه تولید کننده تابلو تبلیغاتی الهیه

سفارش ساخت تابلو اداری

هر شرکت و اداره ای دارای پیمانکار های مختلفی در بخش های متفاوت است. این پیمانکاران در زمینه ی سفارش ساخت تابلو اداری فعالیت می کنند. برای سفارش ساخت می توانند با تابلو سازی دیبا تعامل نموده و اقدام به سفارش تابلو نمایند.

سفارش ساخت تابلو اداری به راحتی و از طریق تعامل کارشناسان اداره و شرکت تابلو سازی صورت می پذیرد. اگر قصد دارید برای اداره ی خود تابلو سفارش دهید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در این زمینه تعاملات لازم را انجام دهید.

از انواع این نوع تابلو ها میتوان به تابلو کامپوزیت اشاره کرد.

سفارش تابلو اداری

تابلو اتاق ادارات در پشت در ادارات

این تابلو ها معمولا پشت در ادارت نصب می شوند. تا به نوعی تابلو معرف باشند. حتما تجربه کرده اید در محیط های اداری همچون دانشگاه ها به دنبال بخش های مختلفی بوده اید. این ادارت تابلو اداری ندارند که بتوانید به راحتی از درب ورود اتاق مورد نظرتان را پیدا کنید.

برای راحت کردن کار ارباب رجوع ها تابلوهایی پشت در ادارت نصب می شوند تا به عنوان راهنمای آنها باشد. این تابلو ها معمولا نام اشخاص داخل اتاق، همچنین نوع خدماتی که ارائه می دهند را بیان نموده اند. تا بدانید کجا می روید و با چه کسی کار دارید. تابلو اتاق ادارات دقیقا همچون تابلو های راهنمای خاص و ویژه عمل می کنند.

 تابلو رومیزی اداری 

نوع دیگری از تابلو ها که بر روی میز قرار می گیرند، تابلو رومیزی اداری هستند. این تابلو ها به عنوان معرف کار کند و همچنین موقعیت شغلی ایشان ساخته می شوند. تابلو های رومیزی در ابعاد مشخص و کوچکی ساخته می شوند. جنس این تابلو ها به گونه ای است که توجه ارباب رجوع را به خود جلب نماید.

تابلو های رومیزی تابلو اداری هستند که به بازدید کننده این امکان را می دهند تا بدون پرس و جو با شخص مورد نظر خود دیدار نماید. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که وارد دفتر یک اداره ای می شوید و قصد دارید با مدیر عامل و یا کارمند خاصی ملاقات نمایید. .

نمونه تابلو جدید تابلو سازی دیبا

تابلو های رومیزی تابلو اداری هستند که به بازدید کننده این امکان را می دهند تا بدون پرس و جو با شخص مورد نظر خود دیدار نماید. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که وارد دفتر یک اداره ای می شوید و قصد دارید با مدیر عامل و یا کارمند خاصی ملاقات نمایید. 

اگر بر روی میزها تابلو رومیزی اداری وجود داشته باشد، لازم نیست برای پیدا کردن شخص مورد نظرتان اقدام به پرس و جو نمایید. پس این تابلو ها می توانند مفید باشند.

تابلو اداری پلکسی گلاس

تابلوهای اداری معمولا از ترکیب ورق پلکسی گلاس و مولتی استایل ساخته می شوند. ورق های پلکسی گلاس ویژگی های متنوعی دارند. از این رو می توانیم به عنوان یکی از مهمترین متریال های تابلو های اداری از آنها یاد کنیم. یکی از دلایل مهم در استفاده از تابلو اداری پلکسی گلاس، خواص مکانیکی ویژه آنها می باشد. 

این ورق ها را می توان به راحتی توسط دستگاه های برش لیزری برش داد و در ساخت تابلو های اداری مورد استفاده قرار داد. یکی دیگر از ویژگی های مهم استفاده از ورق های پلکسی گلاس، ترکیب این ورق ها با مولتی استایل می باشد. ترکیب این دو ورق با یکدیگر بسیار جلب توجه می کند. پس تابلو اداری پلکسی گلاس می تواند به عنوان انتخاب مناسب مد نظر قرار گیرد.

ساخت تابلو اداری

تابلو اداری چوبی زیبا و خاص

برخی تابلو های اداری را با استفاده از چوب های طبیعی طراحی و نصب می کنند. استفاده از چون از دیرباز در صنعت تابلو سازی مورد استفاده قرار می گرفته است. اما پس از این که این صنعت گسترش یافت، روش های دیگری جایگزین استفاده از چوب شد.

اما برخی افراد هنوز ترجیح می دهند تابلو اداری چوبی داشته باشند. تابه نوعی فضای اداره خودشان را طبیعی تر و خاص تر جلوه کنند. البته این تابلو ها مسلما برای هر محیط و مکانی مناسب نیستند. اما استفاده از تابلو اداری چوبی در شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی، مسلما میتواند یک ایده ی جالب و خاص باشد.

تابلو اداری آلومینیوم و روش ساخت آن

استفاده از این تابلو ها امروزه دیگر مورد توجه نیست. زیرا تابلو های اداری ویژه ای با طراحی های خاص جای تابلو اداری آلومینیوم را گرفته اند. البته همانطور که می دانیم افراد دارای سلایق و علایق متفاوتی هستند. از این رو استفاده از این تابلو ها را برخی افراد هنوز هم می پسندند.

این تابلو ها به راحتی با چاپ سیلک بر روی آلومینیوم طراحی می شوند. پس می توان گفت تابلو اداری آلومینیوم نسبت به تابلو های دیگر از زمان کمتری برای ساخت استفاده می کند. برخی تابلو ها هزینه و زمان بسیاری لازم دارند تا ساخته و اجرا شوند. اما تابلو های آلومینیومی اینگونه نیستند. 

با انتخاب این تابلو ها می توانید از هزینه ی مقرون به صرفه تری برای تابلو اداری خود بهره مند شوید. و زیبایی ویژه و سنتی برای اداره ی خود در نظر بگیرید.

نمونه های جدید تابلو اداری در تابلو سازی دیبا

قیمت تابلو اداری بر حسب نوع طراحی

تابلو ها بسته به نوع اندازه، رنگ مورد استفاده، طراحی و متریال های روز دنیا، می تواند قیمتی متفاوت داشته باشد. این که شما تابلو اداری را با چه جنس ورقه ای تولید می کنید، یا از چه فلزی در آن استفاده می کنید منجر می شود تا به مشتری قیمت های مختلفی بیان کنید. 

برخی تابلو ها در حین نصب نیاز به پروژکتور دارند تا در بالای این تابلو ها نصب گردند. برخی دیگر از تابلو های نیاز به نورپردازی دارند. ورقه هایی که برای تابلو اداری استفاده می شوند می تواند کیفیت متفاوتی داشته باشد. همه و همه در قیمت تابلو اداری تاثیر گذار هستند. 

حتی زمانی که یک تابلو ساز، تابلو مورد نیاز شما را طراحی می کند، بسته به موقعیت نصب ان می تواند هزینه ای متفاوت از شما طلب کند. زیرا استفاده از داربست برای نصب تابلو هزینه جداگانه دارد. 

استفاده از پروژکتور در بالای تابلو هزینه ای جداگانه دارد. حتی استفاده از نوع چاپ بنر و یا فلزی که در تابلو به کار می رود، هزینه ی تابلو متغیر خواهد بود.

قیمت تابلو اداری در انواع مختلف، هزینه های متفاوتی دارند. از جمله تابلو های چاپی، این تابلو ها قیمتی معادل 55000 تا 75000 تومان به ازای هر متر مکعب دارند. 

یا تابلو های فلکس، این تابلو ها بدون نور هستند ولی قیمتی معادل 95000 تا 115000 تومان به ازای هر متر مربع هزینه در بر دارند. 

 

ممکن است به این موضوعات علاقه مند باشید:

تابلو سازی تهران – تابلو راهنما – تابلو چلنیومتابلو اسم ساختمانتابلو حروف برجستهتابلو استیل – تابلو ترمووود

call to tablo diba